Muž sa zbavil chladničky hodom z útesu do prírody. Nasledoval geniálny krok polície - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Muž sa zbavil chladničky hodom z útesu do prírody. Nasledoval geniálny krok polície

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Istý Španiel sa dopustil nehorázného priestupku. Z útesu neďaleko juhošpanielského mesta Almería zhodil svoju starú chladničku a svoj čin dokonca natočil na video. Spravodlivosť ho ale dobehla a pre spotrebič si musel prísť. Upozornila ho na to polícia v komentári na Twitteri. O osude vinníka bude rozhodovať súd.

Španielska civilná garda AUGC kontaktovala muža, ktorý spoločne so svojim kamarátom vyhodil chladničku z útesu a toto šialenstvo si nahrával na video, ktoré neskôr zverejnil na sociálnej sieti. Dvojica v krátkom videu žartuje, že chladničku takto recyklujú a rozprávali sa tiež o tom, koľkokrát sa pri páde zo skaly otočila.

Mladík netušil, že záznam si všimla aj polícia, ktorá mu prostredníctvom Twitteru oznámila, že trest za tento “zločin proti prírode” ho neminie.

Okrem toho, že dostal pokutu vo výške 45 000 eur, mu policajti prikázali, aby sa vrátil na “miesto činu”, chladničku vytiahol hore a odviezol na miesto k tomu určené.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *