Zo sveta

Muž sa zamaskoval ako krík, aby mohol počas karantény vyjsť z domu (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Asi sa všetci zhodneme na tom, že nám karanténa skôr alebo neskôr začne liezť na mozog. Ľudia sú od prírody spoločenskí tvorovia, chodiť von je pre nás prirodzené, vídať sa s inými ľuďmi je pre nás prakticky jeden z najzákladnejších inštinktov. Lenže keď na svet udrie nebezpečne nákazlivá pandémia, je potrebné zvážiť tie osobné potreby a dať prednosť spoločnosti ako takej.

Lenže vysvetľujte to každému zvlášť. Niektorí ľudia sú skrátka nepoučiteľní, a tak sa aj napriek prísnym zákazom vydávajú von, tvoria skupinky, usporadúvajú večierky alebo pozývajú susedov na záhradné barbecue. V prípade nasledujúceho pána tomu však predchádzala celkom vtipná situácia.

Aby sa jeden chlapík vo mestečku Stevenage dostal z karantény von, rozhodol sa prestrojiť za krík, aby dokonale splynul s okolím. Pozorný párik susedov si ho ale všimol a celú bizarnú situáciu zaznamenal, takže sa teraz neznámemu pánovi smeje celý internet. Pre slobodu niektorí urobia čokoľvek.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *