Slovensko

Transsexuál dobodal v Trenčíne 17-ročné dievča. Len tesne minul srdce a čepeľ sa zlomila v tele

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Brutálny útok sa stal piatok večer okolo desiatej hodiny večer v Trenčíne. Muž, ktorý sa prezliekal do ženských šiat tam dobodal nevinné 17 ročné dievča.

Sedemnásť ročné dievča sa vracalo domov, kedy ju muž prezlečený za ženu napadol nožom. Bodal jej odzadu do chrbta. Po treťom bodnutí sa mu nôž zlomil a asi 10 centimetrov ostalo v tele dievčaťa. Podľa informácii tvnoviny.sk mal známy trenčiansky transseuxál vybehnúť na dievča z kríkov a bodať ju odzadu do chrbta. Čepeľ mala tesne minúť srdce.

Odvážne dievča aj napriek brutálnym zraneniam dokázalo prejsť 300 metrov, kde zavolala svojmu ocovi o pomoc. Policajti dievča našli pri vedomí a záchranári ju okamžite vrtuľníkom previezli do bratislavskej nemocnice.

Počas prevozu bola pri vedomí a komunikovala. Podľa aktuálnych informácií dievča je už po náročnej operácii v ružinovskej nemocnici, čepeľ jej bola vybraná. Je v stabilizovanom stave a bola odpojená od prístrojov, píšu tvnoviny.sk

Páchateľa policajti zadržali.