Muž podpredsedníčky z PS v EÚ kydal na Slovensko! Uhrík mu to vysvetlil! - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Muž podpredsedníčky z PS v EÚ kydal na Slovensko! Uhrík mu to vysvetlil!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Manžel podpredsedníčky strany Progresívne Slovensko Ireny Biháriovej, Daniel Milo, prišiel do Európskej Únie a doslovne tam kydal na Slovenskú republiku. (video na konci článku)

Hovoril tam vo svojom prejave o tom, že na Slovensku je veľa dezinformácii a Európska komisia by mala okamžite konať, aby na internete zastavila toto šírenie. Inak povedané, nastaviť cenzúru a zakázať iným webom, aby mohli slobodne informovať o čom chcú.

Daniel Milo je však priamo platený zo Spojených štátov amerických, kde pracuje pre ich mimovládnu organizáciu GLOBSEC. Inak o sebe tvrdí, že je odborník na extrémizmus a teda každý, kto je hrdý Slovák, je pre neho extrémista.

Milan Uhrík na jeho vystúpenie okamžite reagoval a je veľkým šťastím, že tam sedí, inak by tento človek nedostal žiadnu kritiku.

“Pozrite sa, ako chodia rôzni mimovládkari do Bruselu kydať na Slovensko a pýtať pre seba milióny eur… Napr. mimovládny “expert” Daniel Milo – muž podpredsedníčky Progresívneho Slovenska Ireny Bihariovej, ktorý pracuje pre mimovládku financovanú priamo kongresom USA. Skrátka, taký “nezaujatý” a “objektívny” pánko. Z jeho príspevku v Europarlamente museli mať ostatní pocit, že na Slovensku žijeme v nejakej ruskej gubernii, kde behajú po uliciach antisemitskí militanti v tankoch… Musel som sa Slovenska pred takýmto ohováraním zastať a povedať o týchto mimovládnych agentoch pravdu, ktorú doteraz v EÚ neboli zvyknutí počúvať!” napísal Uhrík na sociálnej sieti.

Pozrite si obe vystúpenia v tomto videu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *