Politika Zo sveta

Muž podpredsedníčky z PS v EÚ kydal na Slovensko! Uhrík mu to vysvetlil!

Manžel podpredsedníčky strany Progresívne Slovensko Ireny Biháriovej, Daniel Milo, prišiel do Európskej Únie a doslovne tam kydal na Slovenskú republiku. (video na konci článku)

Hovoril tam vo svojom prejave o tom, že na Slovensku je veľa dezinformácii a Európska komisia by mala okamžite konať, aby na internete zastavila toto šírenie. Inak povedané, nastaviť cenzúru a zakázať iným webom, aby mohli slobodne informovať o čom chcú.

Daniel Milo je však priamo platený zo Spojených štátov amerických, kde pracuje pre ich mimovládnu organizáciu GLOBSEC. Inak o sebe tvrdí, že je odborník na extrémizmus a teda každý, kto je hrdý Slovák, je pre neho extrémista.

Milan Uhrík na jeho vystúpenie okamžite reagoval a je veľkým šťastím, že tam sedí, inak by tento človek nedostal žiadnu kritiku.

„Pozrite sa, ako chodia rôzni mimovládkari do Bruselu kydať na Slovensko a pýtať pre seba milióny eur… Napr. mimovládny „expert“ Daniel Milo – muž podpredsedníčky Progresívneho Slovenska Ireny Bihariovej, ktorý pracuje pre mimovládku financovanú priamo kongresom USA. Skrátka, taký „nezaujatý“ a „objektívny“ pánko. Z jeho príspevku v Europarlamente museli mať ostatní pocit, že na Slovensku žijeme v nejakej ruskej gubernii, kde behajú po uliciach antisemitskí militanti v tankoch… Musel som sa Slovenska pred takýmto ohováraním zastať a povedať o týchto mimovládnych agentoch pravdu, ktorú doteraz v EÚ neboli zvyknutí počúvať!“ napísal Uhrík na sociálnej sieti.

Pozrite si obe vystúpenia v tomto videu:

6 Replies to “Muž podpredsedníčky z PS v EÚ kydal na Slovensko! Uhrík mu to vysvetlil!

  1. Ten parazit kydal na Slovensko a nakoniec pýtal peniaze na potlačenie slobody slova a názoru na Slovensku. Je živený z USA za judášske doláre v neziskovke, ktorá má škodiť Slovensku. Bere od Sorosa a robí jeho trojboduvú agendu:
    1. svetová vojna s Ruskom, 2. islamizácia, 3. podpora úchyliek a asociálov na rozvrat spoločnosti. Muslimov potrebujú do zákopov na ruský front v mene Alaha dobývať ruské nerastné bohatstvo pre Rotchildovcov. Na uľahčenie islamizácie potrebujú rozvrat spoločnosti, aby sa nedokázala brániť.

    1. Presne tak… Treba voliť konzervatívne, pronárodné strany, aby títo americkí zapredanci nezostavovali vládu po voľbách !
      Však vieme všetci, že aj v okolí Kremnice, Detvy, aj niekde na východnom Slovensku, chcela nejaká kanadsko-americká spoločnosť ťažiť zlato… No, Chvála Bohu, tamojší ľudia sa vzopreli a silnými protestami a podpisovou akciou sa to neuskutočnilo ! … Amíkovia si myslia, že im všetko na svete patrí, a keď to zvrchované štáty nechcú dobrovoľne vydať, tak si to chcú brať násilím… Všade chcú rabovať nerastné bohatstvá a obohatiť sa na úkor krajín, ktoré ich vlastnia. Preto mal Trump snahu odkúpiť časť Grónska od Dánov, lebo ako sa následkom „globálneho otepľovania“ scvrkla ľadová vrstva, uľahčil sa prístup k pôde, kde pod zemou ležia obrovské zásoby drahých kovov a rôznych minerálov… Dáni s tým, našťastie nesúhlasili. … Amíkovia slintajú aj nad Sibírou…

  2. Čo čakáte od zapredajneho cigáňa, ktorý neciti patricnost ku krajine,parazit a špinavý potkan. Pán Uhrik super,to je chlap na pravom mieste,veľa ľudí je veľmi spokojných že sa dostal do europarlamentu,veľa mojich známych aj rodina ho volili.ja volím lsns od jeho vzniku a nemienim meniť svoje volebné preferencie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *