Muž pochoval ženu, ktorá umrela na Covid, O pár dní prišla živá domov a vynadala mu - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Muž pochoval ženu, ktorá umrela na Covid, O pár dní prišla živá domov a vynadala mu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poriadny šok zažil muž, ktorého ženu prijali v nemocnici s Covidom. O jej úmrtí sa rodina dozvedela v polovici mája a 70-ročná žena mala umrieť na Covid. Pravda je však úplne iná a rodina ostala poriadne šokovaná.

Manžel išiel hľadať svoju ženu do jednej z nemocníc v Indii, keď ju nevedel nájsť, povedali mu, že asi leží na inom oddelení. Nenašiel ju ani tam a neskôr mi povedali, že jeho manželka je mŕtva. Telo nebohej mu odovzdali, ale kvôli opatreniam neodporúčali otvárať vak.

Aby toho nebolo málo, manželovi nebohej o pár dní umrel na Covid aj syn. O pár dní neskôr však prišla “nebohá” manželka domov a ešte aj vynadala svojmu mužovi, že po ňu neprišiel a musela ísť taxíkom.

„Nakoľko sme v nemocnici neoverili telo, vzali sme ho domov a vykonali posledné pomazanie. Teraz tak vôbec nevieme, koho sme pochovali,“ vysvetlil Gaddayyaov synovec Nagu. Dodal, že teta v nemocnici naozaj ležala na inom oddelení.

„Lekár, ktorý mal službu, nás nesprávne informoval o tom, že podľahla koronavírusu,“ povedal Nagu médiám.

„Nemohol som telo identifikovať, pretože bolo zabalené. Úrady by však mali proti nemocnici podniknúť nejaké kroky,“ okomentoval Gaddayya chaotický chod nemocnice.