Muž nútil ženy v salóne, aby mu depilovali genitálie, lebo sa cíti ako žena. Súd prehral - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Muž nútil ženy v salóne, aby mu depilovali genitálie, lebo sa cíti ako žena. Súd prehral

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Transsexuálny aktivista Jessica Yaniv, ktorý obvinil tri ženy z “diskriminácie”, keď mu odmietli depilovať jeho mužské genitálie, na súde prehral.

Ženy nemôžu byť nútené depilovať chlpaté mužské vaječníky.

Yaniv podal proti kozmetičkám sťažnosť na súde v Britskej Kolumbii pre ľudské práva za to, že odmietli depilovať jeho semenníky.

Následne sa chválil tým, že vďaka nemu zavreli obchod s kozmetikou po tom, čo mu odmietol poskytnúť rovnakú službu.

Kanadský sudca to však odmietol a uviedol, že ženy majú právo odmietnuť depilovať mužské genitálie.

“Právne predpisy v oblasti ľudských práv nevyžadujú, aby poskytovateľ služieb depiloval určitý typ genitálií, pre ktoré nie je vyškolený. Existujú rozdiely medzi depiláciou genitálií osoby s vulvou a penisom a mieškom, “uviedol rozhodujúci úradník súdneho tribunálu pre ľudské práva v Britskej Kolumbii.

Teraz sa však hovorí o tom, že Kanadská licenčná rada uvažuje o tom, že kozmetičky budú školené na tento typ holenia mužských genitálií, aby sa LGBTI ľudia necítili menejcenne. Muži, ktorí sa cítia ako ženy, budú tak navštevovať ženské salóny, aby im depilovali pohlavné orgány.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *