Zo sveta

Muž bránil dve deti pred pedofilom, ktorého nešťastne zabil. Hrozí mu 15 rokov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vladimirovi Sankinovi (33) hrozí až 15 rokov väzenia za vraždu, ktorú spáchal pri obrane štrnásťročného mladíka. Toho údajne ohrozoval deviant. Verejnosť sa stavia za stíhaného muža: Je to podľa nich hrdina!

Muža z ruského mesta Ufa požiadal o pomoc vydesený chlapec, ktorého kamaráta držal zamknutého v byte postarší muž. Vladimir sa rozhodol okamžite konať a vyrazil k bytu, z ktorého sa ozýval krik a plač. O prípade informoval Daily Mail.

Obaja mladíci stretli násilníka vo vchode, kde sa chceli zahriať po niekoľkých hodinách strávených von v zime. Muž ich pozval k sebe do bytu, aby sa mohli usušiť, ale akonáhle obaja vstúpili, nariadil im sa vyzliecť a údajne ich začal sexuálne obťažovať. Jednému z chlapcov sa podarilo utiecť a vyhľadať pomoc, zatiaľ čo jeho kamarát zostal v pazúroch pedofila v zamknutom byte.

ŠÍRTE S NAMI SPRÁVY, KTORÉ ĽUDIA V MÉDIÁCH HLAVNÉHO PRÚDU NIKDY NEUVIDIA! Pomôžte nám šíriť naše články! Zdieľajte aspoň jeden náš článok denne a pošlite ho aspoň trom kamarátom na internete. Pomôžete nám tak šíriť správy, ktoré nikdy v médiách hlavného prúdu neuvidí bežný človek. Ďakujeme! Spolu otvárame ľuďom oči!

Na polícii chlapec vypovedal, že ho agresor donútil vyzliecť sa pod vyhrážkou rozsekania sekerou. Muža pritom nedávno prepustili z väzenia po tom, čo si odsedel trest za sexuálne útoky na deti a mladistvých. Rozhnevaný Rus Sankin vytiahol násilníka na ulicu, a zatiaľ čo čakali na príchod polície, udrel ho po hlave drevenou tyčou. To, že pedofil zomrie na následky zranení ešte predtým, než strážcovia zákona dorazia, nečakal.

„Nemyslel som si, že by mohol umrieť. Len som chcel zachrániť tie dve deti … Pred ním, „povedal podľa Daily Mailu šokovaný Vladimir Sankin. Ten bol privolanou políciou okamžite obvinený z „ťažkého a úmyselného ublíženia na zdraví, ktoré viedlo k smrti obete z nedbanlivosti“. Desiatky tisíc ľudí sa však postavilo na jeho stranu a podpísalo petíciu za jeho prepustenie. „Je to dobrý chlap,“ povedal o Sankinovi jeho známy Roman, „za svoju láskavosť teraz musí tvrdo zaplatiť slobodou.“ Jeho manželka Polina Naumov pre tlač uviedla: „Stojím stopercentne za svojím mužom. Nikto nevie, čo sa mohlo stať, keby odišiel a robil, že to nevidí.“

Na internete s ňou veľa užívateľov súhlasí. „Zachránil tie deti. Teraz musíme zachrániť my jeho! „Stálo v jednom z komentárov. Nie všetci ale súhlasia s jeho prepustením. „Nemali by sme podporovať lynčovanie. Mal by byť stíhaný so všetkou prísnosťou zákona. „Myslí si jeden z jeho odporcov (to bude asi liberál).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *