Musíme otvoriť všetci a vláda bude bezmocná! Žerú za naše peniaze a my to nezvládame! (Video)

Po celom Taliansku sa konalo niekoľko protestov proti korona opatreniam. V Miláne, Ríme či Neapole sa stretli majitelia prevádzok, ktorí musia byť zatvorení kvôli opatreniam a ich biznis to už nezvláda.

Jeden z majiteľov podniku vyzýva, aby otvorili všetci a vláda bude bezmocná „Keď otvoria všetci ako ja, vláda bude bezmocná! Nemôžu nás všetkých zavrieť!“ vyzýva Talian.

Vládu nazval prasatami, ktoré žerú za ich peniaze. Ako sám tvrdí, už to nezvládajú a musel si požičať peniaze od úžerníkov, aby mohol platiť zamestnancov.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353