Mrzí vás, že Matovič dostal len vodu? Kotleba vyškolil hysterických poslancov OĽANO - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mrzí vás, že Matovič dostal len vodu? Kotleba vyškolil hysterických poslancov OĽANO

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba v parlamente totálne naložil súčasnej vláde v súvislosti s rozpočtom. Vymenoval rôzne položky, ktoré nás budú stáť obrovské milióny eur.

Kotleba spomenul napríklad nákup lieku Regeneron od americkej spoločnosti, kde za kus Slovensko zaplatí 2272€. Kotleba v tom vidí obrovský biznis. Ďalej spomenul aj navýšenie rozpočtu pre mobilné odborové miesta za ďalších 60 miliónov eur, kde vidíš šéf ĽSNS “totálnu ryžu pre vyvolených”.

Počas prejavu Mariana Kotlebu začali poslanci Matoviča vykrikovať a nedovolili mu slušne pokračovať v prejave. “Vás to asi mrzí, že Matovič dostal dnes len tú vodu, čo?” opýtal sa Kotleba poslancov OĽANO.

“…ja viem, že sa vám to zle počúva, že sa vám zle počúva, keď sa má národ dozvedieť, na čo chcete dať 3,5 miliardy eur, ale žiaľ, vy ste si to vymysleli a ľudia majú právo to počuť a vaše výkriky a útoky na tom nič nezmenia..” bránil sa Kotleba.

V závere svojej reči dodal Kotleba to, že navýšenie rozpočtu o 3,5 miliardy nakoniec zaplatia ľudia na zvýšených daniach.