Môžeme závidieť! Vo Wuhane, odkiaľ prišiel vírus, oslavovali tisíce Číňanov hlava na hlave (Video)

Mesto Wuhan v Číne, ktoré bolo kedysi epicentrom pandémie koronavírusu, ktorá nám všetkým zmenila životy a niektorým ich úplne zničila, oslavoval Nový rok inak, ako naše európske mestá.

Zatiaľ čo na Slovensku boli námestia prázdne a policajti kontrolovali zákaz vychádzania, v čínskom meste sme na fotografiách mohli vidieť tisíce ľudí natlačených na sebe, ako oslavujú príchod nového roka.

Obyvatelia Wuhanu oslavovali a užívali si príchod nového roka a niektorí sa zberali z ulíc do barov, kde pokračovali ich oslavy. Stále však môžeme vidieť, že aj oni na sebe majú rúška.

Podľa wuhanskej mestskej zdravotníckej komisie Wuhan do nedele hlásil celkovo 50 354 potvrdených prípadov COVID-19.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353