Slovensko

Môže byť tak trápny? Pročko v rozhovore o párení zajacov a neustále narážky na priateľku moderátora

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jozef Pročko je bývalý humorista a dnes vládny poslanec, ktorého do parlamentu dostal Igor Matovič. Pročka už na televíznych obrazovkách nevidíme, jeho humor by dnes už asi nikto nepochopil a na smiech by bola skôr jeho snaha niekoho zabaviť.

Niekedy sa Pročko nahý ukazoval na námestí a dnes vládne Slovensku. V jeho najnovšom rozhovore pre portál Startitup sme si však mysleli, že nejde o vládneho poslanca, ale o začínajúceho humoristu-amatéra, ktorý by sa však už nikdy nemal ukazovať pred kamery.

Pročko začal rozhovor o tom, ako sa pária zajace a o tom, ako ho učila babka, aby ich od seba dal preč. Neskôr si samozrejme kopol do Kotlebovcov a sťažoval sa, aké veci mu vypisujú ľudia na internete. Ako keby bol jediný, komu niekto píše však?

Počas celého rozhovoru mal Pročko neustále narážky na priateľku moderátora a tak neustále to opakoval, že rozhovor sa niesol v neuveriteľne trápnej atmosfére, čo je vidieť aj na moderátorovi, ktorý si Pročka naozaj nezaslúžil.

Vybrali sme pre vás pár komentárov od ľudí:

„Nepaci sa mi spravanie pana Procka. Najprv som si myslela, ze je to tahaju na vtipnu atmosferu, ale po par minutach ma prekvapilo akym stylom sa pan Procko uberal.“

„Ten Procko je mimo… ja byt moderátorom odídem nech sa tam rozpráva sam zo sebou. Pan Procko sa pekne strapnil.“ píše Bianca v diskusii.

„Tento trápny šašo neni dobrý ani ako zabávač a už vôbec nemá čo hľadať v politike“

„mi povdzte jak ho niekto mohol voliť? ja žasnem nad hluposťou ľudí“

„Fu toto je extremne bolestive pre moj mozog :D“