Moslimská svadba: Maloletá nevesta dostane facku od ženícha, aby pochopila, kto je jej pánom

Internetom a sociálnymi sieťami koluje video z moslimskej svadby, kde ženích, aby ukázal, kto je tu šéf, dáva facku svojej maloletej neveste. Video sa stalo ihneď virálnym s negatívnymi reakciami.

Dychberúci zvyk na moslimskej svadbe vedie ženícha, aby nevestu, v tomto prípade nevestu, ktorá vyzerá byť výrazne mladšia ako on, “obdaroval” fackou, ktorá má naznačovať, kto je tu pánom už od prvého dňa ich budúceho spoločného života.

Na videu je vidieť, ako sa matka nevesty po facke usmieva a okolostojaci hostia s radosťou tlieskajú. Pohľad dievčaťa však po facke nie je až taký nadšený ako tváre ostatných.

Všetky feministické hnutia a hnutia volajúce po tolerancii by sa mali predbiehať v tom, kto ako prvý zvolá protest proti takémuto zaobchádzaniu s mladým dievčaťom, ktoré bolo možno aj donútené za staršieho muža sa vydať.

https://www.youtube.com/watch?v=U_Sz8FPzcS8

zdroj: ac24.cz

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *