Moslimovia v Berlíne úplne ignorovali karanténu a zišli sa ich stovky v uliciach (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Moslimovia v Berlíne úplne ignorovali karanténu a zišli sa ich stovky v uliciach (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecko sa nachádza v rýchlo rastúcej fáze súčasnej epidémie koronavírusu, krajina preto prijala prísne pravidlá karantény pre miestne obyvateľstvo. To ich väčšinou aj dodržiava.

Okrem moslimov v Berlíne, tam sa pri piatkovej modlitbe zišli stovky moslimov, väčšina nemala žiadne ochranné prostriedky ako rúška, rukavice a pod., Keď náboženské zhromaždenia skončilo, tak sa rozchádzali za pokriku Allah Akbar!

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *