adplus-dvertising

Moslim, ktorý bol hviezdou na instagrame zavraždil vo vani svoju švédsku ex-priateľku

Pod menom „Abbe Blattelito“ mal migrantský násilník na sociálnych sieťach viac ako 100 000 sledovateľov. Odsúdený bol na 18 rokov väzenia za vraždu svojej bývalej priateľky, ktorú chladnokrvne zavraždil vo vani. Nestalo sa to prvý raz, kedy násilník páchal zločiny na bývalých priateľkách.

„Boli chvíle, keď som si myslela, že zomriem,“ uviedla vo svojej výpovedi jedna z bývalých partneriek migrantského násilníka, 24-ročná Malin.

Len 23-ročný Abbe Alsaadi (čo je skutočné meno inkriminovaného), bol minulý týždeň odsúdený za vraždu, napadnutie, hrubé porušenie ženskej integrity a dlhý zoznam ďalších zločinov, ktorých sa mal dopustiť na svojich bývalých partnerkách.

Jedna z nich bola nájdená mŕtva vo vani 26. apríla minulého roka. Po mučení, šľahaní a bití nasledovalo utopenie v Alsaadiho vlastnej vani. Stalo sa tak krátko po tom, čo svojej obeti injekčnou striekačkou pichol vysokú dávku Tramalu, čo je opioidné analgetikum, ktoré sa používa na liečbu stredne silnej bolesti.

Podľa obžaloby sa migrant pokúsil zamaskovať chladnokrvnú vraždu navodením romantickej atmosféry pomocou zapálených sviečok či jahôd.

Podľa všetkého bola motívom vraždy Alsaadiho chorá osobnosť. Údajne sa bál, že ho jeho bývalá priateľka po opakovanom napadnutí udá na polícii a zničí tak jeho kariéru bohatého a úspešného „influencera“.

Nebol to však prvý prípad kedy Alsaadi mučil a zneužíval ženy.

Aj 24-ročná Malin, vo svojej výpovedi opisuje, že ju násilník pri mnohých príležitostiach zneužíval, škrtil a vulgárne nadával. Niekedy si myslela, že zomrie.

Ďalšia obeť bola 21-ročná Carolin Karlssonová, ktorá opisovala mraziace chvíle, ktoré prežila s násilníkom. Ten si svoje zvrhlé chúťky ukájal napríklad tak, že Carolin polial rôznymi tekutinami, potom ju ponižoval, svoje zvrhlosti si natáčal na kameru a video uverejnil na Snapchat. Obeť neľudských útokov tvrdí, že sa kvôli tejto traume dlho neodvážila ísť von.

„Moja dôvera v chlapcov bola úplne zničená a stále je pre mňa ťažké byť v prítomnosti ľudí,“ povedala Carolin Karlssonová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.