Monika Jankovská miery na slobodu! Vyspí sa vo vlastnej posteli

Najvyšší súd rozhodol o prepustení Moniky Jankovskej a exsudcu Richarda Molnára, informuje o tom televízia Markíza. Podľa nových informácii však majú už kukláči čakať na Jankovskú, aby ju opäť zadržali v inej kauze.

Jankovskú prepustil z väzby už aj sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu Peter Pulman. Molnára však vo väzbe ponechal do júna.

Bývalá štátna tajomníčka Jankovská bola rok vo väzbe.Pôvodne mala byť Jankovská väzobne stíhaná do 11. marca. Vo väzbe bola od minuloročnej marcovej akcie Národnej kriminálnej agentúry pod názvom Búrka. Obvinená je z prijímania úplatku a z podplácania. Exsudca Molnár je obvinený z prijímania úplatkov a zasahovania do nezávislosti súdu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353