Moderátora Dolinského chytili ožratého za volantom! Neuveríte, koľko nafúkal! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Moderátora Dolinského chytili ožratého za volantom! Neuveríte, koľko nafúkal!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Známy moderátor televízie TA3 Norbert Dolinský, ktorého vídavame v diskusiách s politikmi má poriadne problém. Zastaviť ho mala policajná hliadka a namerali mu alkohol v tele.

Stať sa tak malo včera vo večerných hodinách a nafúkať mal moderátor viac ako promile. EReport kontaktoval v súvislosti s témou bratislavskú krajskú políciu. Tá potvrdila, že včera zadržali Norberta D. „Poverený policajt policajného zboru druhého bratislavského okresu vzniesol obvinenie osobe Norbertovi D. z Košíc pre trestný čin Ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,” prezradila hovorkyňa Riaditeľstva Krajského zboru v Bratislave Veronika Martiniaková.

„Kontrola bola vykonaná na základe oznámenie, ktoré sme prijali na linke 158. Dychová skúška u vodiča osobného motorového vozidla zn. Seat Altea skončila pozitívnym výsledkom, a to 0.85 mg/l čo predstavuje 1,77 ‰,” doplnila polícia pre eReport.

„Alkoholom potúžený vodič bol okamžite obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov,” spresnila Martiniaková.

„Vec bude realizovaná v tzv. „super rýchlom“ konaní s návrhom na podanie obžaloby Norbert D. pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase – do 48 hodín,” dodala.