Moderátor sa snažil Kotlebu dostať do úzkych otázkami Holokaustu. Kotleba: "Urobte historickú reláciu a prídem". Klus len cez telefón. - MAGAZÍN 1
Slovensko

Moderátor sa snažil Kotlebu dostať do úzkych otázkami Holokaustu. Kotleba: “Urobte historickú reláciu a prídem”. Klus len cez telefón.

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kotleba na začiatku relácie sám seba označil za demokrata. Martin Klus v relácii osobne prítomný nebol a zúčastnil sa len cez telefón (bol v Banskej Bystrici, odkiaľ je tiež Kotleba).

Klus si myslí, že parlament potrebuje liberálnu demokraciu, a že Kotleba nieje demokrat, ako sa vnútorne cíti.

Kotleba na Klusa reaguje, že spochybňuje sudcov najvyššie súdu a hrá sa niekoho väčšieho ako sú oni. Reagoval aj na samotného moderátora, ktorý podla neho vedie vulgárnu debatu a čakal od relácie viac “nebavme sa o tom, čo ste si dakedy mysleli” dodal Kotleba.

Martin Klus cez telefón odpovedá, že by sa hanbil, ak by mal spolupracovať so stranou ĽSNS a podla neho patria na smetisko dejín. Opakoval sa dookola a moderátor ho upozornil, že len hovorí stále opakovane to isté. Klus si myslí, že ĽSNS spolupracuje so Smerom.

Kotleba si s Klusom nemá čo povedať, kedže Klus Rusko považuje za nepriateľa a prijal by Amerických vojakov na Slovensku. Klus neustále opakuje, že Kotlebová strana nieje demokratická, na čo Kotleba odpovedá, že oni sú ochotní hlasovať za akýkoľvek dobrý zákon, čo sa však nedá povedať o strane SaS, ktorá odmieta akýkoľvek predložený návrh zákona z dielne ĽSNS. To sa Kotlebovi zdá viac nedemokratické.

Moderátor sa po pár minútach relácie opäť snažil dostať Kotlebu do úzkych a vytiahol otázky Holokaustu a odbáčal od témy diskusie, na čo mu Kotleba navrhol historickú reláciu, kde by sa k jeho útočným otázkam mohol vyjadriť jasnejšie a nie v tak krátkom čase.

Martin Klus kritizoval ĽSNS a ich kandidatúru do Európskeho parlamentu a nechápe, na čo kandidujú, keď sú za vystúpenie z EÚ. Kotleba odpovedal jasne “v Bruseli musíme bojovať za Slovenské záujmy” dodal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *