Moderátor sa nezľakol Matovič a poriadne mu naložil! Táto veta totálne naštartovala Matoviča (Video)

Premiér Igor Matovič bol hosťom v diskusnej relácii televízie TA3 „V Politike“, kde sa do seba pustili s moderátorom Norbertom Dolinským. Vystrihnuté video sa šíri sociálnymi sieťami zo satirickej stránky Zomri s názvom „Battle Noro vs. Igor“.

Dolinský hovorí premiérovi, že nie je žiadnou hanbou, ak si niekto prizná politickú chybu a ako príklad uviedol českú vládu, kde už počas pandémie vedie ministerstvo zdravotníctva tretí minister. Matovič okamžite útočí na moderátora a hovorí mu, čo je jeho úlohou. Na to mu pohotový moderátor odpovedá „Už ste aj mediálny odborník“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353