Moderátor, ktorý žiadal Kotlebu, aby si dal rúško, si ho dal dolu počas vysielania. Zle sa mu dýchalo! (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Ešte v poslednej septembrovej relácii RTVS O 5 minút 12 si odmietol Marian Kotleba nasadiť rúško. Podľa zákona tým ani nič neporušil, no spustila sa proti nemu obrovská vlna kritiky. Dnes už máme prísnejšie opatrenia a aj samotná RTVS uviedla, že pozvaní hostia budú musieť mať na sebe rúška.

Moderátor Marek Makara vtedy upozornil Kotlebu a nakoniec ho nechal bez rúška. O pár dní na to si ale samotný moderátor počas vysielania strhol rúško z úst. Bolo vidieť, že má jasné dýchacie problémy.

„Vo štvrtok 1. októbra pri moderovaní relácie RTVS Správy a komentáre mal moderátor Marek Makara viditeľné dýchacie problémy v súvislosti s rúškom, ktoré mal na tvári. Aj z tohto dôvodu sme oficiálne požiadali Úrad verejného zdravotníctva o stanovisko, či je možné, aby moderátor pri tvorbe audiovizuálneho diela použil ochranný štít ako alternatívu namiesto rúška. Vzhľadom na krátkosť času sme sa rozhodli, že v tomto individuálnom prípade pri moderovaní relácie O 5 minút 12 použije moderátor Marek Makara namiesto rúška ochranný štít (horné dýchacie cesty mal prekryté),“uviedla v stanovisku hovorkyňa RTVS Andrea Piovarčiová.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!