Modelka bola kedysi muž a dnes čaká dieťa s partnerom, ktorý bol kedysi žena

Liberálna progresívna doba nám prináša nové typy rodín. Kolumbijská modelka Danna Sultana, ktorá sa narodila ako muž, je transrodovou modelkou. Jej partner, ktorý dnes vyzerá ako muž, Esteban Landrau sa narodil ako žena.

Pohlavné orgány si však obaja ponechali, ale vymenili role. Takže otecko má bruško a mamička, ktorá bola v minulosti muž, mu ho na fotografiách hladká a teší sa na nový prírastok.

Otec, ktorý sa narodil ako žena, je v 8. mesiaci tehotenstva a na instagrame ho môžeme vidieť ako fúzatého pána, ktorý je tehotný.

Podľa všetkého by sa progresívnemu páriku mal narodiť chlapec, ktorý sa bude volať Ariel. Komu však bude hovoriť mama a otec, nevieme.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *