„Mňa strašne serie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu“ podľa Nicholsonovej to bolo super a Kolíková obstála na výbornú

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Seriál Pumpa, ktorý odvysielala RTVS vyvolal vášne naprieč celým Slovenskom. V seriály si zahrala ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.

Hlavne posledná veta v tejto časti nahnevala veľkú časť diskutujúcich. Pri odchode ministerky z pumpy povie herec „Pani ministerka len jednu otázočku. Mňa strašne serie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu“. Na čo Kolíková odpovie „No Kuciak ani Palach to nebol.“

K tejto epizóde sa vyjadrila aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá v komentári pozitívne okomentovala seriál aj ministerku.

„Bolo to super a ministerka obstála na výbornú. Smeraci boli vždy štepení proti satire a humoru, lebo sa berú moc vážne. Keď už ich väčšina normálnych nemôže brat vážne, aspoň si to pre seba okomentujú.“ napísala Nicholsonová.

Kriticky jej však odpísali niektorí komentujúci: „nesúhlasím, že to bolo super a ministerka obstála na výbornú. Je to pokračovanie šialenstva v politike.“ napísal Ján.

„súhlasím, satira dva týždne po tragickej smrti policajného šéfa a z úst šéfky spravodlivosti 🤦‍♀️nízke a šialené 😞v kuchyni nech si srandu robí, ale s týmto vyjsť von… och to je úroveň političky!👎“ napísala Jana.