Slovensko

Mladý slovenský hokejista odpadol počas zápasu a dnes umrel

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Mladý len 24 ročný hokejista z klubu iClinic Capitals dnes umrel po tom, čo 29.októbra odpadol priamo počas zápasu. O smrti hokejistu dnes informoval jeho klub.

„S hlbokým zármutkom v srdciach a poľutovaním oznamujeme úmrtie nášho hráča Borisa Sádeckého. Rodine a priateľom vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Bližšie informácie v tejto chvíli po konzultácii s Borisovou rodinou nebudeme zverejňovať. Prosíme všetkých o rešpektovanie súkromia rodiny Sádeckých,“ povedal riaditeľ klubu Dušan Pašek na stránke klubu.

Boris Sádecký odpadol počas zápasu nadnárodnej IHL medzi Dornbirnom a Bratislava Capitals, ktorý sa konal 29.10. Previezli ho do nemocnice a duel predčasne ukončili.

„Borisov stav je stabilizovaný, avšak vážny. Stále prebiehajú nutné vyšetrenia. Podrobnejšie informácie klub momentálne poskytovať vzhľadom na žiadosť rodiny Borisa Sádeckého nebude. Borisova rodina ďakuje všetkým fanúšikom za podporu,“ povedal Dušan Pašek k stavu Sádeckého ešte pred troma dňami.

One Reply to “Mladý slovenský hokejista odpadol počas zápasu a dnes umrel”

  1. Vyslovujem pozostalým úprimnú sústrasť. Je to veľmi bolestivé, keď nás náhle opustí blízky, najmä ak je to mladý človek. Boris, odpočívaj v pokoji!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *