Mladú Slovenku a jej dcérku brutálne mlátil manžel: "Usmieval sa pri tom, ako ma bil päsťami..." - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mladú Slovenku a jej dcérku brutálne mlátil manžel: “Usmieval sa pri tom, ako ma bil päsťami…”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na populárnej slovenskej facebookovej stránke “Nekŕmte nás odpadom“, kde sa ľudia sťažujú na ich problémy a zdieľajú ich pre všetkých sa ocitol veľmi smutný príbeh.

Mladá mamička opísala svojich 11 rokov manželstva, ktoré pre ňu bolo skôr peklom. Jej manžel ju mlátil a tiež aj jej dcéru. Všetko to zašlo až tak ďaleko, že obe museli byť prevezené do nemocnice na ošetrenie.

“Je to skoro rok, kedy som nabrala všetku silu a povedala DOSŤ.
Uspávala som môjho malého syna v izbe, keď v tom som počula veľkú ranu a plač. Keď som prišla do obývačky našla som tam sedieť svojho muža. Po opýtaní čo sa stalo povedal “NIČ”. Išla som za dcérou do izby a našla som ju plakať s napuchnutou nohou. Povedala mi, že dávala do umývačky hlasno riad a na to sa môj muž nahneval chytil ju pod krk a hodil na stolík.” popisuje svoj život mladá Slovenka.

Jej muž bol tak brutálny, že ju dokopal aj počas tehotenstva a prišla o dieťa v brušku. Skončilo to vždy len pri slove prepáč, ale bohužiaľ pokračovalo to ďalej.

“Začal ma biť, päsťami a následne mi obúchal hlavu o stenu… Nikdy nezabudnem na ten jeho úsmev, keď ma bil….” dodáva nevinná obeť domáceho násilia zbabelého muža.

Mamička začala chodiť aj na sebaobranu, ale proti silnému mužovi nemala šancu. Nakoniec však nabrala odvahu a zavolala políciu. Manžel tyran ju potom prosíkal, aby výpoveď stiahli, že si všetko vymýšľajú, ale nedali sa a dnes má tento tyran zákaz priblíženia.

“Čo robil môj muž, keď sme boli v nemocnici? “balil si všetky doklady, bločky od nášho spoločného majetku” lebo takto ho hrýzlo svedomie za to čo urobil.
Za pár dní mi zavolal a prosil ma aby dcéra na polícii povedala, že si to vymyslela a ja som všetko stiahla. Keď som povedala NIE, začalo zháňanie svedkov a ohováranie, ktoré trvá do dnešného dňa.”

Vyšetrovanie však už trvá vyše roka a tyran sa prechádza po slobode a ovplyvňuje svedkov. Matka tyrana dokonca napľula týranej žene do tváre pred jej vlastným malým synom.

“Neviem či sa niekedy dočkám a budem mať konečne pokoj… 
Myslela som si, že ak naberiem poslednú silu a zavolám políciu, tým sa to skončí. Nie, neskončí začína ďalšie peklo. A nie len pre mňa, ale aj pre ľudí ktorým na mne záleží a pomáhajú mi. Neni to pre nich ľahké, ale o to viac si to vážim a ĎAKUJEM IM Z CELÉHO SRDCA.” dodala na záver utrápená matka.

Aktualizované informácie 14:48

Podla najnovších informácii by mal byť agresívny muž vplyvný človek, ktorý pracuje ako manažér vo firme a jeho príbuzní sú vplyvní podnikatelia, ktorí majú blízke kontakty na políciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *