Slovensko

Mladík z osady vypálil psíkovi oči! Polícia ho konečne našla a postaví sa pred súd

Polícia Slovenskej republiky dnes informovala o nechutnom prípade. Iba 16-ročný mladík vypálil oči nevinnému psíkovi. Postaví sa pred súd.

V závere roka 2019 šokoval slovenskú verejnosť prípad neuveriteľnej krutosti. V osade v obci Malcov (okres Bardejov) bol nájdený malý dezorientovaný pes s poranenými očami. Zdalo sa, že oči mal vypálené žieravinou alebo vylúpené.

Polícia nakoniec vinníka tohto nechutného činu našla. “Profesionálna práca polície viedla k vzneseniu obvinenia a návrhu na podanie obžaloby za prečin týrania zvierat a to zvlášť krutým a surovým spôsobom konkrétnej osobe – mladistvému K. B. (narodený v roku 2004) z osady v obci Malcov,” uviedla Polícia SR.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Zdroj foto: Polícia Slovenskej republiky (FB)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *