Spoločnosť

Mladík z osady vypálil psíkovi oči! Polícia ho konečne našla a postaví sa pred súd

Polícia Slovenskej republiky dnes informovala o nechutnom prípade. Iba 16-ročný mladík vypálil oči nevinnému psíkovi. Postaví sa pred súd.

V závere roka 2019 šokoval slovenskú verejnosť prípad neuveriteľnej krutosti. V osade v obci Malcov (okres Bardejov) bol nájdený malý dezorientovaný pes s poranenými očami. Zdalo sa, že oči mal vypálené žieravinou alebo vylúpené.

Polícia nakoniec vinníka tohto nechutného činu našla. “Profesionálna práca polície viedla k vzneseniu obvinenia a návrhu na podanie obžaloby za prečin týrania zvierat a to zvlášť krutým a surovým spôsobom konkrétnej osobe – mladistvému K. B. (narodený v roku 2004) z osady v obci Malcov,” uviedla Polícia SR.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Zdroj foto: Polícia Slovenskej republiky (FB)

5 Replies to “Mladík z osady vypálil psíkovi oči! Polícia ho konečne našla a postaví sa pred súd

 1. No toto je už horor…..rómska otázka
  hlavná agenda EU,Matovica,mimovládok a slnieckarou. Prosím majú možnosť
  integrovať svoje deti do školy s takýmito……….nech sa realizujú a idú ich prevychovávať a nie mať plné ústa ,že nesmú byť diskriminovani.
  Na nich platí len prísny režim,viem o čom hovorím…….žijem v obci kde ich máme vyše 50percent obyvateľov obce.Nikdy z nich nič nebude,je to mentalita,ktorá sa nikdy
  neprisposobi solidnemu normálnemu životu.EU ich posadila nie na koňa ale na žirafu.
  Pán Polák ……..konajte v EU!!!!!!

  1. smradovi urobit to iste. a poslat ho spat do osady,zakazat cvarge akekolvek drzanie zvierat a hlavne zastavit socialne davky ,toto etnikum nikdy nebude robit ak nebude mat nad sebou poriadne velky bic

 2. Čítaním takýchto správ ma vie nazlostiť tá neľudskosť, ako títo podľudia sú schopní ubližovať iným. Prečo je tomu tak? Odpoveď treba hľadať v tej bezbrehej liberálnej výchove a v rôznych mimovládnych inštitúciach, ktoré podkutými právnymi kľučkami dávajú rozumy týmto asociálom. Ako príklad by som uviedol prípad z Maďarska, kde v obci Gyönygyöspata (čítaj ďäňďäšpata) sa stala taká vec, že miestni cigáni zažalovali štát na 100 miliónov forintov zato, že kvôli segregácii sa nemohli vzdelávať a mali výpadok vedomostí. Túto vec osedlali no kto iní ako liberálni advokátski chytráci, no a nakoniec po rôznych prieťahoch súd rozhodol, že odškodnenie treba vyplatiť. Najprv štát navrhol, že výpadok vyučovacích hodín sa doučí v tej cene, ale to cigáni odmietli. To, že niektoré cigánske deti mali neospravedlnených aj cez 2000 hodín a svojím agresívnym správaním znemožňovali výučbu, súd a žalobcovia nebrali akosi vedomie. Čerešničkou na tejto horkej torte je, že otec jedného z vagabundov, ktorý je vo vezení, pomocou advokátov zažalovali štát a tiež mu prisúdili niekoľko miliónov. Maďari tomu hovoria v preklade „väzenský biznis“ na ktorom pekne kasíruje aj advokát. Samozrejme takéto praktiky ľudí rozhorčuje ,asociál za zločin dostane ešte aj odškodnenie, pričom obeť čaká aj roky na odškodnenie, ktoré je takmer nevymáhateľné. Snáď vláda konečne uzákoní zamedzenie takýchto poburujúcich konaní. Liberálna bruselská mašinéria a jej nohsledi (bohužiaľ aj neustále žalujúca sa domáca opozícia) je v pätách každému kroku a polícia má zviazané ruky pri zákrokoch voči takýmto asociálom, dovolím si tvrdiť, že viac ako ich slovenskí kolegovia. Potom sa nečudujme, že títo podľudia cítiac za sebou toto zázemie si dovoľujú vo svojej agresivite a bezočivosti stále viac a viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *