Mladík v Tatrách si vylial zlosť na cyklistoch a vrazil do nich (Video)

Evelína Wierciochová a jej manžel sa stali terčom nezmyselného útoku 18-ročného vodiča. Mladíkovi sa nepáčilo, ako idú po ceste na bicykloc, tak do nich nabúral.

Incident, ktorý sa odohral na poľskej strane Tatier v okolí Čorštýnského jazera, je zachytený na videu.

Video, ktoré Wierciochová zverejnila na Facebooku, ukazuje, ako sa za dvojicou cyklistov vyrútili dve autá. Vozovka bola v tej dobe takmer prázdna a vyzeralo to, že vodiči sa pretekali.

Agresívny šofér si tak na nich vylial svoj hnev – najprv trúbil, potom kričal, čo si ženin manžel nenechal páčiť, a napokon pritvrdil. Prudko stočil volant ku krajnici a muža zrazil z bicykla do priekopy a Evelínu vybrzdil tak, že vpálila do auta. „Náraz bol taký silný, že som bicyklom preliačila zadnú časť auta.“

Manželia skončili v nemocnici. Wierciochová mala vykĺbené rameno, jej muž bol akoby zbitý, rozbila sa mu aj prilba. „Psychicky sme na tom ale ešte horšie. Sme radi, že žijeme,“ dodala.

„Záznam je pre obvinenie vodiča zásadným dôkazom. Páchateľ môže byť potrestaný odňatím slobody až na tri roky,“ uviedol policajný hovorca pre portál Onet.pl.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *