Mladej rodine v Rudňanoch hodili pred auto osadníci malé dieťa. Keď zastavili, zbili ich pred ich dieťaťom - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mladej rodine v Rudňanoch hodili pred auto osadníci malé dieťa. Keď zastavili, zbili ich pred ich dieťaťom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na východe Slovenska v obci Rudňany sa stal nechutný incident. V tejto obci je známa veľká osada, okolo ktorej sa radšej nechodí (foto: TV JOJ – regionálny štáb – Matúš Gavlák)

Reportér televízie JOJ Matúš Gavlák informoval „Drsná mela v Rudňanoch na Zapálenici. Mladej rodinke, vracajúcej sa z návštevy sotili chlapci spoza kríkov malého chlapca pred auto. Vodič stihol ubrzdiť a k zrážne nedošlo. Vystúpil a chlapcov vykričal, čo to vystrájajú. V tom sa z neďalekého domu dorútila tlupa dospelákov a začala muža mlátiť. Facku dali aj jeho manželke. Malé dieťa sa s plačom na to pozeralo z auta.“

Podľa našich zistení od miestnych ide o rómsku rodinu, ktorá už vyvolala viacero konfliktov. Vtedy prišli na pomoc aj Kotlebovci a niekoľko mesiacov bol kľud. Dnes je zase všetko inak.

One Reply to “Mladej rodine v Rudňanoch hodili pred auto osadníci malé dieťa. Keď zastavili, zbili ich pred ich dieťaťom”

  1. Takze ,aj na Slovensku su uz no-go zony,ktorym sa je lepsie vyhybat!Hlavne,ze takychto darmozracov stat stale podporuje…..!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *