Zo sveta

Mladá neoliberálka ukradla transparent a dúfala, že na ňu zákon neplatí. Rýchlo jej to vysvetlil policajt (Video)

Žijeme v demokracii a každý má právo na svoj názor. To však nechápu dnešní liberáli (slniečkari), ktorí sa snažia agresívne presadzovať len ich názory, aj za cenu, že by mali porušovať zákon.

Mladému dievčaťu sa nepáčil názor aktivistu, ktorý je napríklad proti potratom (pro-life) a mal so sebou transparent. Dievča mu tento transparent vytrhlo z ruky, čím porušilo zákon (pretože aj keď ste liberál, ste stále občan, ktorý musí dodržiavať zákony) a chcelo transparent vyhodiť a znehodnotiť cudziu vec.

Majiteľ transparentu si všetko nahrával na kameru a kričal na políciu, aby mu pomohli s ukradnutým majetkom. Policajt dievča zadržal a snažil sa jej vysvetliť, že aj keď nesúhlasí s jeho názormi, nemôže ľudom kradnúť veci.

Zlodejka to nevedela pochopiť a myslela si, že, keď je liberálne nastavená, môže porušovať zákon a ubližovať ostatným ľudom.

Toto je veľký problém aj na Slovensku a vidíme to aj na posledných akciách neoliberálnej komunity ľudí, ktorí si budú agresívne presadzovať svoj názor a ich liberalizmus je len zásterkou toho, ako totalitne chcú presadiť svoju ideológiu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *