Slovensko

Mirgová: Je tu 300 ľudí, je tu pódium, ale nikto tu nesmie vystupovať “Čo je toto za sk**vený systém!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nové opatrenia súčasnej vlády Igora Matoviča vyzerajú tak, že nemajú vôbec žiadnu logiku a začína si to všímať viac a viac ľudí. Kriticky sa k opatreniam vyjadrila aj speváčka Dominika Mirgová, ktorá sa pozerala na trnavský jarmok, kde bolo nakope podľa jej slov okolo tristo ľudí, bolo postavené pódium, ale umelec na ňom nebol.

,,Tak koncerty sa zrušili, ale jarmoky v menšom prevedení, prečo nie? Ľudia niektorí bez rúšok, stage postavený, ale koncert sa odohrať nemôže. Milá naša vláda, čo mi na toto chcete povedať? Igor Matovič?” napísala.

,,Akože ja sa nehnevám na to, že je tu jarmok. Ja som práveže veľmi rada, pretože môžem vytiahnuť dieťa von a trošku sa kultúrne vyžiť, ale povedzte mi, prosím vás, že čo je to za logiku, keď pozerám teraz – všetky preplnené terasy, ľudí sa tu hýri extrémne veľa,” opisuje speváčka.

,,Je tu stage postavený a na ňom nikto. Akože ten interpret roznesie koronu alebo privolá ešte viac ľudí? Keby sa tu teraz ten interpret postaví a zaspieva, tak sa z toho potešia aj tí ľudia, aj ten interpret. Z akého dôvodu je toto povolené? Čo je toto za sk**vený systém?” dodáva a čaká na odpoveď. Čo si o tom myslíte vy?