Ministrovi, ktorý dnes rozhoduje o našich životoch sa valil duch svätý ako rieka z úst a chválil Boha (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ministrovi, ktorý dnes rozhoduje o našich životoch sa valil duch svätý ako rieka z úst a chválil Boha (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marek Krajčí, ktorý je dnes v ťažkej situácii, akú sme na Slovensku v novodobej histórii ešte nemali ministrom zdravotníctva a rozhoduje tak vo veľa veciach o našich životoch, ešte v minulosti rozprával o svojich zážitkoch s Duchom Svätým.

„Modlili sme sa za jedného konkrétneho brata, ktorý tam bol a zistili sme, že mal dočinenia niečo s okultizmom alebo jógou, cítil sa poviazaný, keď sme sa začali modliť za naplnenie Duchom Svätým, tak my sme sa začali modliť za neho, nech ho Boh uvoľní, nech ho oslobodí. Ten brat kľačal a zrazu prišla situácia, to bol možno vánok alebo čo, on zrazu padol do zadu a vykríkol: Chalani, ja som slobodný. Keď sa to stalo, tak tam prišiel Duch Svätý,“ vysvetľuje Marek Krajčí na videu svoj zážitok. 

Bolo to, ako keby sa do mňa vliala rieka, a z úst mi začala vychádzať chvála, rozprával som zvláštnym novým jazykom. Zažili sme Letnice, podobne ako aj prví nasledovníci Ježiša Krista,“ hovorí Krajčí.