Politika

Ministerstvo zaslalo list lekárom: „Migrantom lekársku starostlivosť preplatí štát!“ Slovákov sa to však netýka

Novozvolený europoslanec a podpredseda Ľudovej strany Naše Slovensko zverejnil dokument Ministerstva Vnútra, ktorý hovorí o bezplatnej zdravotnej starostlivosti pre utečencov.

Tento list zaslalo ministerstvo všetkým lekárom a zdravotníckym zariadeniam a hovorí sa v ňom, že cudzinci (migranti), ktorí si na Slovensku neplatia zdravotné poistenie a ani žiadne iné nemajú, budú mať štátom všetko preplatené.

„Prečítajte si list, ktorý poslalo Ministerstvo vnútra SR zdravotníckym zariadeniam. Píše sa v ňom, že zdravotnú starostlivosť o cudzincov, ktorí neplatia žiadne zdravotné poistenie, uhradí v plnom rozsahu štát. Toto sa týka dokonca aj cudzincov a rôznych migrantov, ktorým štát neudelil azyl, ale len tzv. doplnkovú ochranu.“ uviedol Uhrík.

Všeobecný lekár, detský lekár, gynekológ či zubár tak bude pre cudzincov na Slovensku zadarmo. Bohužiaľ nie pre nás občanov Slovenska, ktorí platíme dane a celý život pracujeme.

„Slováci, ktorí pracujú a poctivo platia vysoké zdravotné odvody, tak opäť vyjdú ako poslední hlupáci, ktorí to zase všetko zaplatia. Ukázalo sa, že nakoniec na Slovensku naozaj máme bezplatné zdravotníctvo – pre všetkých, okrem vlastných občanov! Toto sú reálne fakty, toto je reálna politika vlády, a nie tie ich falošné „pronárodné“ pózy pred kamerami.“ dodáva europoslanec Milan Uhrík.

8 Replies to “Ministerstvo zaslalo list lekárom: „Migrantom lekársku starostlivosť preplatí štát!“ Slovákov sa to však netýka

 1. To je ale super, tak ja tu driem ako dement aby som zarobil peniaze a aby som si mal s čoho zaplatiť zdravotnú a socialku a nebodaj ochoriem alebo potrebujem nejaký liek tak si musím za neho zaplatiť.. fuj na tento štát.

 2. Hello. I have checked your magazin1.sk and i
  see you’ve got some duplicate content so probably it is the reason that you don’t rank high
  in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that generates articles like human, just search
  in google: miftolo’s tools

 3. Ahojte všetci. Videl som komentáre ľudí, ktorí už dostali pôžičku od pôžičiek spoločnosti Sabine, a potom som sa rozhodol požiadať podľa ich odporúčaní a pred pár hodinami som potvrdil na svojom osobnom bankovom účte celkovú sumu 50 000 dolárov, o ktorú som požiadal. Toto je skutočne skvelá správa a radím každému, kto potrebuje skutočnú pôžičku, aby požiadal prostredníctvom svojho e-mailu: Sabinhelps@gmail.com

 4. Svedectvo o vážnej pôžičke, ktorá bola zakúpená, ďakujem veľmi pekne pani Karin Sabine za vašu pôžičku vo výške 45 000 EUR, ktorú ste mi poskytli. O vašich službách budem hovoriť s ľuďmi okolo mňa, ktorí potrebujú pôžičku alebo financovanie. Som spokojný s pôžičkou, ktorú ste mi poskytli. Ak potrebujete pôžičku a skutočného oprávneného veriteľa, neváhajte a kontaktujte ho teraz a získajte pôžičku prostredníctvom:

  E-mail: sabinhelps@gmail.com
  Karin Sabine ..
  Ďakujem

 5. Hľadáte podnikateľský úver, osobný úver, pôžičku na bývanie, pôžičku na auto, študentskú pôžičku, pôžičku na konsolidáciu dlhov, nezabezpečenú pôžičku, rizikový kapitál atď., Alebo ste dostali pôžičku od banky alebo finančnej inštitúcie z jedného alebo viacerých dôvodov. Ste na správnom mieste pre svoje úverové riešenia! Som súkromný veriteľ, poskytujem pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom za nízku a dostupnú úrokovú sadzbu 3%. Potom nás kontaktujte e-mailom: sabinhelps@gmail.com

 6. Potrebujete pôžičku and zaplatenie účtu? Contact details, for example, 2%. Poskytujeme tiež dlhú a krátku pôžičku pre viac informácií. Contact him at e-mailom at jm707279@gmail.com. Môžete nás tiež kontaktovať prostredníctvom WhatsApp:+393924698291 pre viac informácií

 7. Ako sa vám dar uzdravovať sa? Neem kontakt sa stretol s op, chceme, aby sme dostali 2% dodávku. Dali sme vám vedieť, aby ste získali viac informácií. Neem kontakt sa stretol prostredníctvom e-mailu jm707279@gmail.com. Je kunt ook contact sa stretol on-line prostredníctvom WhatsApp: +393924698291 hlasujte pre viac informácií

 8. Chceme informovať širokú verejnosť, že v spoločnosti Annie finančná spoločnosť. Ponúkame pôžičky na osobné použitie alebo na obchodné účely. naša úroková sadzba je 2% ročne. nachádzame sa v Európe. viac ako 15 rokov máme veľkú povesť ako vedúca finančná organizácia, ktorá pomohla tisícom ľudí v Európe a inej časti sveta. Naším cieľom do roku 2020 je splniť všetky finančné potreby jednotlivcov, ktorí z rôznych dôvodov potrebujú finančnú pomoc. Chceme tiež pomôcť vlastníkovi firmy, ktorý potrebuje financie na tovar a služby. kontaktujte nás na adrese info.annie_finance@yahoo.com naša pôžička je rýchla a zaručená.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *