Ministerstvo zaslalo list lekárom: „Migrantom lekársku starostlivosť preplatí štát!“ Slovákov sa to však netýka

Novozvolený europoslanec a podpredseda Ľudovej strany Naše Slovensko zverejnil dokument Ministerstva Vnútra, ktorý hovorí o bezplatnej zdravotnej starostlivosti pre utečencov.

Tento list zaslalo ministerstvo všetkým lekárom a zdravotníckym zariadeniam a hovorí sa v ňom, že cudzinci (migranti), ktorí si na Slovensku neplatia zdravotné poistenie a ani žiadne iné nemajú, budú mať štátom všetko preplatené.

„Prečítajte si list, ktorý poslalo Ministerstvo vnútra SR zdravotníckym zariadeniam. Píše sa v ňom, že zdravotnú starostlivosť o cudzincov, ktorí neplatia žiadne zdravotné poistenie, uhradí v plnom rozsahu štát. Toto sa týka dokonca aj cudzincov a rôznych migrantov, ktorým štát neudelil azyl, ale len tzv. doplnkovú ochranu.“ uviedol Uhrík.

Všeobecný lekár, detský lekár, gynekológ či zubár tak bude pre cudzincov na Slovensku zadarmo. Bohužiaľ nie pre nás občanov Slovenska, ktorí platíme dane a celý život pracujeme.

„Slováci, ktorí pracujú a poctivo platia vysoké zdravotné odvody, tak opäť vyjdú ako poslední hlupáci, ktorí to zase všetko zaplatia. Ukázalo sa, že nakoniec na Slovensku naozaj máme bezplatné zdravotníctvo – pre všetkých, okrem vlastných občanov! Toto sú reálne fakty, toto je reálna politika vlády, a nie tie ich falošné „pronárodné“ pózy pred kamerami.“ dodáva europoslanec Milan Uhrík.

2 Replies to “Ministerstvo zaslalo list lekárom: „Migrantom lekársku starostlivosť preplatí štát!“ Slovákov sa to však netýka

  1. To je ale super, tak ja tu driem ako dement aby som zarobil peniaze a aby som si mal s čoho zaplatiť zdravotnú a socialku a nebodaj ochoriem alebo potrebujem nejaký liek tak si musím za neho zaplatiť.. fuj na tento štát.

  2. Hello. I have checked your magazin1.sk and i
    see you’ve got some duplicate content so probably it is the reason that you don’t rank high
    in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that generates articles like human, just search
    in google: miftolo’s tools

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *