Ministerstvo zaslalo list lekárom: “Migrantom lekársku starostlivosť preplatí štát!” Slovákov sa to však netýka

Novozvolený europoslanec a podpredseda Ľudovej strany Naše Slovensko zverejnil dokument Ministerstva Vnútra, ktorý hovorí o bezplatnej zdravotnej starostlivosti pre utečencov.

Tento list zaslalo ministerstvo všetkým lekárom a zdravotníckym zariadeniam a hovorí sa v ňom, že cudzinci (migranti), ktorí si na Slovensku neplatia zdravotné poistenie a ani žiadne iné nemajú, budú mať štátom všetko preplatené.

“Prečítajte si list, ktorý poslalo Ministerstvo vnútra SR zdravotníckym zariadeniam. Píše sa v ňom, že zdravotnú starostlivosť o cudzincov, ktorí neplatia žiadne zdravotné poistenie, uhradí v plnom rozsahu štát. Toto sa týka dokonca aj cudzincov a rôznych migrantov, ktorým štát neudelil azyl, ale len tzv. doplnkovú ochranu.” uviedol Uhrík.

Všeobecný lekár, detský lekár, gynekológ či zubár tak bude pre cudzincov na Slovensku zadarmo. Bohužiaľ nie pre nás občanov Slovenska, ktorí platíme dane a celý život pracujeme.

“Slováci, ktorí pracujú a poctivo platia vysoké zdravotné odvody, tak opäť vyjdú ako poslední hlupáci, ktorí to zase všetko zaplatia. Ukázalo sa, že nakoniec na Slovensku naozaj máme bezplatné zdravotníctvo – pre všetkých, okrem vlastných občanov! Toto sú reálne fakty, toto je reálna politika vlády, a nie tie ich falošné „pronárodné“ pózy pred kamerami.” dodáva europoslanec Milan Uhrík.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *