Ministerstvo vnútra zaregistrovalo novú politickú stranu. Kotlebu považujú za zradcu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ministerstvo vnútra zaregistrovalo novú politickú stranu. Kotlebu považujú za zradcu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ministerstvo vnútra zaregistrovalo v stredu stranu Slovenské hnutie obrody (SHO), ktoré založil neúspešný kandidát na prezidenta Róbert Švec. Vyplýva to z registra politických strán a hnutí.

Strana si podľa Šveca dáva za cieľ „silné a sebavedomé Slovensko, v ktorom bude Slovák a každý lojálny občan našej vlasti pánom a nebude mediálnym, politickým a ani ekonomickým podnájomníkom vo vlastnom štáte.”

Na svojej webovej stránke SHO uvádza, že považuje odsúdeného vojnového zločinca Jozefa Tisa za najlepšieho a najvýznamnejšieho prezidenta v histórii Slovákov.

Kotleba je pre nich zradca

Na ich ich webovej stránke ďalej nájdeme článok, v ktorom píšu o Marianovi Kotlebovi a nazývajú ho zradcom. “Je Kotleba zradca, lebo už nechce vystúpiť z EÚ? Podľa jeho vlastnej logiky, áno” píše sa v názve článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *