Komentáre

Ministerka Matovičovej vlády písala o Rómoch tak, že kotlebovcom by dali asi doživotie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Komentár: Pamätáte si na výroky Milana Mazureka v jednom regionálnom rádiu, kde hovoril o Rómoch a kritizoval, že vláda dala na rómsku problematiku 150 miliónov eur a nič sa nestalo? Za tieto slová urobili z Mazurek rasistu, fašistu, nacistu a neviem ešte čo… Nakoniec ho dokonca vyhodil súd z parlamentu a dali mu pokutu 10-tisíc eur.

„150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigán*kych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém,“ za tieto slová urobili z Mazureka fašistu.

Dnes je tu však nová, krásna, úžasná vláda liberálov, ktorá sa len teší ako pozatvára všetkých extrémistov a budeme žiť v krásnom neoliberálnom „raji“. Kto sú však títo ľudia v skutočnosti?

Nová ministerka kultúry Natália Milanová za OĽANO, písala v roku 2011 blogy na portál SME. Tu sa vyjadrovala o rómskej problematike.

Milanová sa pýta, či je rómsky problém naša vina a hovorí tam o Rómoch, ako o ľuďoch, ktorí, keď sa ráno zobudia a nemajú čo jesť, tak si jedlo nájdu rôznym spôsobom, keď potrebujú sex, tak proste skočia po sestre.

Nová ministerka „slušnej“ vlády Igora Matoviča, ktorý niekoľkokrát nadávala na Kotlebu a Mazureka, že sú rasisti, keď hovoria o Rómoch, ako o neprispôsobivých, tiež označila toto etnikum za neprispôsobivé, zlodejské svine a hovadá.

A teraz si len predstavte, čo by urobili s kotlebovcami, keby sa takto vyjadrili na Rómov. Dostali by doživotie? Tu si môžete prečítať celý blog novej ministerky kultúry. A aj tu, ak by ho náhodou zmazala.

Na záver treba len dodať, že pani ministerka to nemyslela zle, veď určite sa dá s veľa súhlasiť, ale prečo, keď takéto myšlienky použijú Kotlebovci alebo nie liberálne orientovaní politici či aktivisti, okamžite sú z nich fašisti a extrémisti?

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *