Ministerka Matovičovej vlády písala o Rómoch tak, že kotlebovcom by dali asi doživotie

Komentár: Pamätáte si na výroky Milana Mazureka v jednom regionálnom rádiu, kde hovoril o Rómoch a kritizoval, že vláda dala na rómsku problematiku 150 miliónov eur a nič sa nestalo? Za tieto slová urobili z Mazurek rasistu, fašistu, nacistu a neviem ešte čo… Nakoniec ho dokonca vyhodil súd z parlamentu a dali mu pokutu 10-tisíc eur.

„150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigán*kych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém,“ za tieto slová urobili z Mazureka fašistu.

Dnes je tu však nová, krásna, úžasná vláda liberálov, ktorá sa len teší ako pozatvára všetkých extrémistov a budeme žiť v krásnom neoliberálnom „raji“. Kto sú však títo ľudia v skutočnosti?

Nová ministerka kultúry Natália Milanová za OĽANO, písala v roku 2011 blogy na portál SME. Tu sa vyjadrovala o rómskej problematike.

Milanová sa pýta, či je rómsky problém naša vina a hovorí tam o Rómoch, ako o ľuďoch, ktorí, keď sa ráno zobudia a nemajú čo jesť, tak si jedlo nájdu rôznym spôsobom, keď potrebujú sex, tak proste skočia po sestre.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Nová ministerka „slušnej“ vlády Igora Matoviča, ktorý niekoľkokrát nadávala na Kotlebu a Mazureka, že sú rasisti, keď hovoria o Rómoch, ako o neprispôsobivých, tiež označila toto etnikum za neprispôsobivé, zlodejské svine a hovadá.

A teraz si len predstavte, čo by urobili s kotlebovcami, keby sa takto vyjadrili na Rómov. Dostali by doživotie? Tu si môžete prečítať celý blog novej ministerky kultúry. A aj tu, ak by ho náhodou zmazala.

Na záver treba len dodať, že pani ministerka to nemyslela zle, veď určite sa dá s veľa súhlasiť, ale prečo, keď takéto myšlienky použijú Kotlebovci alebo nie liberálne orientovaní politici či aktivisti, okamžite sú z nich fašisti a extrémisti?

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353