Komentáre

Ministerka Matovičovej vlády písala o Rómoch tak, že kotlebovcom by dali asi doživotie

Komentár: Pamätáte si na výroky Milana Mazureka v jednom regionálnom rádiu, kde hovoril o Rómoch a kritizoval, že vláda dala na rómsku problematiku 150 miliónov eur a nič sa nestalo? Za tieto slová urobili z Mazurek rasistu, fašistu, nacistu a neviem ešte čo… Nakoniec ho dokonca vyhodil súd z parlamentu a dali mu pokutu 10-tisíc eur.

„150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigán*kych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém,“ za tieto slová urobili z Mazureka fašistu.

Dnes je tu však nová, krásna, úžasná vláda liberálov, ktorá sa len teší ako pozatvára všetkých extrémistov a budeme žiť v krásnom neoliberálnom „raji“. Kto sú však títo ľudia v skutočnosti?

Nová ministerka kultúry Natália Milanová za OĽANO, písala v roku 2011 blogy na portál SME. Tu sa vyjadrovala o rómskej problematike.

Milanová sa pýta, či je rómsky problém naša vina a hovorí tam o Rómoch, ako o ľuďoch, ktorí, keď sa ráno zobudia a nemajú čo jesť, tak si jedlo nájdu rôznym spôsobom, keď potrebujú sex, tak proste skočia po sestre.

Nová ministerka „slušnej“ vlády Igora Matoviča, ktorý niekoľkokrát nadávala na Kotlebu a Mazureka, že sú rasisti, keď hovoria o Rómoch, ako o neprispôsobivých, tiež označila toto etnikum za neprispôsobivé, zlodejské svine a hovadá.

A teraz si len predstavte, čo by urobili s kotlebovcami, keby sa takto vyjadrili na Rómov. Dostali by doživotie? Tu si môžete prečítať celý blog novej ministerky kultúry. A aj tu, ak by ho náhodou zmazala.

Na záver treba len dodať, že pani ministerka to nemyslela zle, veď určite sa dá s veľa súhlasiť, ale prečo, keď takéto myšlienky použijú Kotlebovci alebo nie liberálne orientovaní politici či aktivisti, okamžite sú z nich fašisti a extrémisti?

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

4 Replies to “Ministerka Matovičovej vlády písala o Rómoch tak, že kotlebovcom by dali asi doživotie

  1. Kde do čerta je zase ten prokurátor Šan_ta? To asi bude dáky idi. Ot keď toto necháva teraz iba tak bez povšimnutia. Maz_ureka naháňal ako nadutú kozu za o menej závažné vyjadrenia, teda podľa môjho názoru. Možno sa platiem, to už nechám na vás, aby ste si to sami posúdili. Nikoho nemienim presviedčať. mysleniu zdar!!!

  2. Tak tak, každý by si mal pozametať prvý pred svojím domom prv než bude kritizovať neporiadok pred cudzím domom- toľko staré príslovie.
    Nová vláda by mohla začať so zametaním……osocuje, súdi zatvárať chce kde koho hlavne ak je to smerák alebo kotlebovec,ale mala by začať upratovať medzi svojimi.

    1. Presne tak!!! Potom by si získala pozornosť a aj rešpekt. A ako vieme majú tam vo svojich radoch na výber. Či už je to samotný Mat_ovič, alebo taký Su_lík, či Koll_ár. Netreba zabúdať ani na Kis_ku!!! Všetci títo majú niečo na rováši!!! A kto by chcel tvrdiť opak je to buď to slepý, alebo iba obyčajný hlupák!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *