Ministerka je za povinné očkovanie všetkých Slovákov od 12 rokov - MAGAZÍN 1
Slovensko

Ministerka je za povinné očkovanie všetkých Slovákov od 12 rokov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíkova (SaS) tvrdí, že povinné očkovanie Slovákov proti covidu je správna cesta  „Zákon o povinnom očkovaní je tá správna cesta, ktorá je dobrá, osobne sa prihováram za povinné očkovanie,“ povedala v pondelok .

Podľa Kolíkovej nastal čas na verejnú diskusiu o povinnom očkovaní nielen určitých profesijných skupín či vekových kategórií. „Viem si predstaviť rozprávať sa aj o celoplošnom očkovaní všetkých ľudí nad 12 rokov,“ priblížila. Pripomenula, že ide len o jej osobný názor, nie o stanovisko strany SaS.

Pre povinné očkovanie by sa mal vytvoriť nový zákon a taktiež si myslí, že štát by mal odškodňovať ľudí s vážnejšími vedľajšími účinkami po očkovaní.

O avizovaných poukážkach vo výške 500 eur pre tých dôchodcov, ktorí sa dajú zaočkovať proti koronavírusu, hovorila ako o „spornom uznesení“. „Osobne si myslím, že tá čiastka je prehodnotená, je to obrovská čiastka, ktorá zaťaží štátnu pokladnicu.“

6 Replies to “Ministerka je za povinné očkovanie všetkých Slovákov od 12 rokov

 1. Tento chorý sociopatický človek, nenapíšem, že žena, lebo od empatickej duše ženy má na míle ďaleko,
  nemá čo hľadať vo funkcii, ktorá má akýkoľvek dopad na spoločnosť.
  Je neskutočné aký morálny odpad máme vo vláde…

 2. Aj politikov treba očkovať riadnými vakcínami ako plebs, lebo oni sú doteraz očkovaní iba placebom.

  Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
  Číslo 2 je klasická mRNA “vakcína”.
  Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny.

  Položím vám kontrolní otázku. Viděli jste za poslední rok, kdy se očkuje, že by zemřeli aktivně činní politici? Ne, nezemřeli. Zato ale zemřelo mnoho umělců, herců, zpěváků, fotbalistů, většina buď na srdeční zástavu, na mozkovou mrtvici, anebo na zápal plic. Ale ani jeden aktivní politik, poslanec, ne ne. Vakcíny tzv. nesednou jen lidem mimo vysokou politiku. A to by potom dávalo smysl, že se lahvičky dělí na 3 skupiny. A právě ta 3. skupina je nejděsivější.

 3. Neviem, o čom chce diskutovať, nech si prečíta Norimberský kódex a všetky tie dohovory o ľudských právach, ktoré sme ako SR podpísali.
  Mali by ju okamžite zbaviť funkcie, ak tvrdí, že v tom nevidí žiadny problém a dosadiť tam konečne nejakého skutočného odborníka. Máme vládu totálnych diletantov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *