Minister vyzýva, zvážte účasť na zajtrajšom proteste. Vraj prídu ľudia, ktorí budú mať zbrane

Minister vnútra Roman Mikulec na tlačovej konferencii vyzýval občanov a opozíciu pred veľkým protestom, ktorý sa chystá 17.novembra 2020 v Bratislave.

Mikulec na tlačovej besede poprosil ľudí, aby zvážili svoju účasť na utorkovom proteste. Minister povedal, že ak niekto z opozičných politikov vyzýva ľudí na tento protest, tak pošliapava odkaz zo 17.novembra 1989. Podľa neho tu dnes demokraciu máme, ale demokracia nie je anarchia a demokracia je o tom, že platia pravidlá.

Minister vnútra tvrdí, že na protest chcú prísť ľudia, ktorí nechcú vyjadriť svoj názor, ale chcú sa len pobiť a dokonca si majú priniesť rôzne zbrane.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353