Minister vnútra nevyvesil čierne vlajky a tak tisíce ľudí po Slovensku zapaľujú sviečky Lučanskému

Manželka zosnulého generála Milana Lučanského sa rozhodla na sociálnej sieti poďakovať personálu prešovskej nemocnici.

V príspevku spomenula zdravotné sestry na ARO a veľkú vďaku posiela primárovi nemocnice Borisovi Mavrodievovi, „ktorý prišiel do práce napriek dovolenke. Jeho prístup a práca boli ukážkové a celej nemocnici patrí naše ĎAKUJEM.“ píše Lučanská.

„Takisto z celého srdca ďakujem za prejavy úcty zo strany verejnosti, o ktorých sa dozvedáme z fotografií zasielaných z celého Slovenska.“

Ľudia po celom Slovensku začali zapaľovať sviečky bývalému policajnému prezidentovi Milanovi Lučanskému.

„Na záver by som chcel dodať, že vzhľadom na skutočnosť, že nie sú naplnené podmienky vyhlásenia štátneho smútku a s ohľadom na okolnosti prípadu, ministerstvo vnútra nepristúpilo k vyveseniu čiernych zástav na štátnych budovách. Príslušníci Policajného zboru si, samozrejme, môžu uctiť pamiatku generála Lučanského na Prezídiu Policajného zboru, kde je umiestnená kondolenčná kniha, rovnako ako zapálením sviečky na všetkých pracoviskách Policajného zboru,“ uviedol minister vnútra Mikulec.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353