Politika

Minister Kollára bude robiť všetko pre to, aby sa na Slovensku urýchlila výstavba 5G siete

Minister dopravy a výstavby Andrej Doležal z hnutia Borisa Kollára Sme Rodina v rozhovore povedal, že bude robiť všetko pre to, aby sa na Slovensku urýchlila výstavba 5G siete.

„5G vnímam ako ďalší evolučný krok a maximálne ho podporujem. Ak budeme dostatočne rýchli a 5G implementujeme skôr, naša krajina tým môže získať dostatočne veľkú komparatívnu výhodu voči ostatným krajinám. Budeme robiť všetko preto, aby sme tento proces nezdržiavali a naopak, urýchlili ho a vyšli operátorom maximálne v ústrety.“ povedal Doležal pre portál Živé.sk

Doležal ďalej hovorí o tom, že chce byť ambasádorom 5G siete v zmysle boja proti dezinformáciám.

Minister Borisa Kollára sa bude zaoberať aj petíciou, ktorú už podpísal vyše 10-tisíc ľudí proti budovaniu 5G siete.

“ Nemali by sme podľahnúť rozvášnenému davu, ktorý má informácie nepodloženého charakteru. Čiže chcem upokojovať situáciu, vysvetľovať a donekonečna vysvetľovať. Neviem si predstaviť zastavenie 5G.“ tvrdí Doležal.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

6 Replies to “Minister Kollára bude robiť všetko pre to, aby sa na Slovensku urýchlila výstavba 5G siete

 1. Minister s vymytým mozgom.
  Ľudstvo čelí hrozbe depopulácie. Najväčšie hrozby sú siete 5G, choroby a neplodnosť po celopsvetpvej korona vakcinácii presadzovanej Gatesom, extrémne dlhoročné suchá a hladomor, nemožno vylúčiť, že narušená klíma súvisí s manipuláciou počasia, ktorá beží už desiatky rokov. Modré nebo deti nepoznajú, aj keď svieti slnko, tak nebo je mliečne modré a slnko nepáli a neopaľuje!
  5G neboli testované na zdravotnú nezávadnosť, ide o vojenské technológie, odborníci kričia o hrozbe 5G pre všetko živé.
  Ľudstvo je na hrane prežitia, nikto nepozná nepriateľa, nevie ho pomenovať a odsúdiť.

 2. este ani Covid 19 nebol dostatocnym upozornenim?
  Znicili sme Zem, prirodu, vo vesmire plavaju stare šroty
  vieme zdokonalit , vyrobiť vírusy.a to v mene humanity?
  Ide o politiku,posilnenie moci noektorych krajín a napchat so vrecká.ved 5 sa štedro odmení.
  som spokojna s operatormi,ktori su tu
  uz mame elektrosmogu az az.Nech si ich montuju USA a ti ktori chcú
  ale nech ich nevnucuju nam.neviem ake vzdelanie ma pracovnik pana Kolara
  je elektroinzinier? ci odbornik IT ?
  Hlas ľudu este platí
  či uz nie?

   1. Nemusi byt nikto specialista na IT…staci si to dohladat na nete…nie na konspiracnych weboch…ale na strankach kde sa k tomu vyjadruju fundovani odbornici…5G sice nesuvisi priamo z kovid-19…ale suvisi z imunitou organizmu….a ta suvisi s kovidom…

  1. Je odborník . Problém je že títo ľudia v politike ešte nemajú utvorené správne životne hodnoty a tak sú až priveľmi radikálny aby sa ukázali . Nemajú múdrosť . Že pôjdu cez mŕtvoli je im jedno. Niektoré štáty už odmietli 5G. I tam majú odborníkov a záleží im na obyvateľstve . Našim ide iba o prestíž . My potrebujeme viac vzdelaných a múdrych ľudí na vedu a výzkum. To je naša cesta . A i keď sú na to neustále upozorňovanÿ, tak nerobia skoro nič aby to uskutočňovali . Chyba im múdrosť a vízia. A za ďalšie , práve preto nie všetko ide urobiť za krátky čas a už vôbec nie bez nadchnutych ľudí a dobrého vedenia. Už vôbec nie Napr. S človekom , ktorý prirovnáva ľudí k psom.

 3. Fascinating blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme. Appreciate it|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *