Minister Kollára bude robiť všetko pre to, aby sa na Slovensku urýchlila výstavba 5G siete - MAGAZÍN 1
Slovensko

Minister Kollára bude robiť všetko pre to, aby sa na Slovensku urýchlila výstavba 5G siete

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Minister dopravy a výstavby Andrej Doležal z hnutia Borisa Kollára Sme Rodina v rozhovore povedal, že bude robiť všetko pre to, aby sa na Slovensku urýchlila výstavba 5G siete.

“5G vnímam ako ďalší evolučný krok a maximálne ho podporujem. Ak budeme dostatočne rýchli a 5G implementujeme skôr, naša krajina tým môže získať dostatočne veľkú komparatívnu výhodu voči ostatným krajinám. Budeme robiť všetko preto, aby sme tento proces nezdržiavali a naopak, urýchlili ho a vyšli operátorom maximálne v ústrety.” povedal Doležal pre portál Živé.sk

Doležal ďalej hovorí o tom, že chce byť ambasádorom 5G siete v zmysle boja proti dezinformáciám.

Minister Borisa Kollára sa bude zaoberať aj petíciou, ktorú už podpísal vyše 10-tisíc ľudí proti budovaniu 5G siete.

” Nemali by sme podľahnúť rozvášnenému davu, ktorý má informácie nepodloženého charakteru. Čiže chcem upokojovať situáciu, vysvetľovať a donekonečna vysvetľovať. Neviem si predstaviť zastavenie 5G.” tvrdí Doležal.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *