Milan Uhrík sa pustil do Blahu: “Je to amatér a klamár!”

Podpredseda Kotlebovej strany Milan Uhrík kritizuje smeráckeho poslanca Ľuboša Blahu. Nepáči sa mu jeho údajne politické farizejstvo a falošnosť. Označil ho za klamára a amatéra, ktorý úmyselne kryje ministra zahraničných vecí Lajčáka s cieľom nezverejniť celú pripravovanú zmluvu medzi Pentagonom a Slovenskom, ktorá by umožňovala stálu prítomnosť armády USA na Slovenskom území.

Podľa Uhríka je Blaha klamár keď tvrdí, že Ministra obrany Gajdoša prinútil zverejniť zmluvy s USA. “Gajdoš nezverejní zmluvu, ale len sprievodné listy“- vysvetlil Uhrík, ktorý poslanca Blahu zároveň obvinil z amaterizmu, keďže sa ako skúsený politik uspokojil len s nejakým nejasným prísľubom ministra Lajčáka, miesto uznesenia výboru.

Uhrík svoju kritiku voči Blahovi následne uverejnil aj na sociálne sieti facebook:

„MINISTER OBRANY POTVRDIL OBAVY O PLÁNOVANOM ROZMIESTNENÍ ARMÁDY USA NA SLOVENSKU!!!

Ministra obrany Gajdoša som sa ako člen výboru NR SR pýtal, či vojenská dohoda, ktorú pripravuje Lajčák s americkým Pentagonom umožňuje aj stálu prítomnosť armády USA na Slovensku. A minister to potvrdil! Čiže podľa zmluvy, ktorú Lajčák pripravuje (a ktorú odmieta zverejniť) nemá byť armáda USA umiestnená na Slovensku trvalo (nekonečne dlho), ale počíta sa “iba” s ich dlhodobou stálou prítomnosťou, t.j. na desať a viac rokov. Hanba celému SMERu na čele s Blahom, ktorý Lajčáka kryje a kvôli ktorému neprešlo uznesenie, aby Lajčák zverejnil celú pripravovanú zmluvu s Pentagonom!“ napísal Uhrík.

Luboš Blaha ako súčasť politickej alternatívy a zástanca tradičných hodnôt?

Napriek snahám Ľuboša Blahu, ktorý sa v súčasnosti pokúša vystupovať ako dôveryhodný zástanca tradičných hodnôt a predstaviteľ alternatívnej politickej scény, nie je žiadnym tajomstvom, že sa v minulosti opakovane zastával práv homosexuálov. Nie je preto žiadnym tajomstvom, keď sa v dave prebiehajúcej akcie Dúhový PRIDE v Bratislave v roku 2013 spoločne s Ľubošom Blahom objavili aj viacerí poslanci NR SR ako napr. Jozef Viskupič (OĽaNO), Juraj Droba (SaS). Popritom sa uvedenej LGBTI akcie zúčastnili aj vládny splnomocnenec pre rómske komunity Peter Pollák, primátor Bratislavy Milan Ftáčnik a mestský poslanec Marián Greksa.

Ľuboš Blaha na Dúhovom Pochode 2014 v Bratislave s poslancom Drobom (SaS)

zdroj

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *