Politika

Milan Uhrík: “Do Bruselu ideme bojovať za slovenské záujmy a zastaviť liberálne šialenstvo”

Milan Uhrík netvrdí, že hospodárska spolupráca európskych národov je zlá a vyváženú spoluprácu vždy radi podporia. Kritizuje však súčasné fungovanie Európskej Únie.

“Naďalej platí, že tak, ako je Európska Únia v súčasnosti nastavená, je pre nás absolútne neakceptovateľné” hovorí Milan Uhrík v rozhovore.

Podla Uhríka nestačí len doma sedieť a nadávať na Brusel, ktorý nám sem tlačí liberálnu agendu, ale treba ísť tam, kde sa o Slovensku rozhoduje.

Uhrík v rozhovore hovorí, že v celej Európe silnejú strany, ktoré volajú po silnej reforme Európskej Únie, a práve s týmito stranami by chcel vytvoriť silnú frakciu, ktorá by zastavila liberálne šialenstvo.

“Ak pronárodné a konzervatívne sily získajú nadpolovičnú väčšinu, tak dokážu Európsku Úniu zreformovať tak, aby naozaj slúžila štátom a nie bruselským elitám a kaviarenským povaľačom, ale ľudom a národom v Európe” povedal Milan Uhrík.

Za najväčší problém v Európskom parlamentu považuje Uhrík dvoj väčšinové hlasovanie, ktoré znamená, že keď sa Nemecko s Francúzskom dohodnú, tak si pretlačia čokoľvek. Uviedol napríklad migračnú krízu, liberálnu agendu a islamizáciu Európy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *