Zo sveta

Migrantom v Taliansku je úplne jedno, že je karanténa. Sú v uliciach a ignorujú príkazy vlády (Video)

Celé Taliansko je v karanténe, ľudia nesmú vychádzať von, len naozaj v dôležitých prípadoch. Ľudia do akceptujú a hlavne teraz, keď pre koronavírus umrelo už niekoľko tisíc ľudí a desaťtisíce sú nakazených.

Taliani ostali doma a krásnymi gestami ukazujú, že chcú zvrátiť hrozbu. Podporujú lekárov a záchranné zložky večernými potleskmi z balkónov.

Jediní, kto karanténu a pravidlá totálne ignorujú, sú migranti z Afriky, ktorí prišli žiť do Talianska. Na internete sa objavilo video, ako sa voľne prechádzajú po uliciach a všetko ignorujú.

7 Replies to “Migrantom v Taliansku je úplne jedno, že je karanténa. Sú v uliciach a ignorujú príkazy vlády (Video)

  1. Teraz nech si ich západ užije. Patrí im to!!! za sprostosť sa platí!!! teraz západu predložili účet za to že ich rabovali a okrádali celé desaťročia!!! Tak, že tak!!!

  2. tady máte tých vaších migrantú, len sa ich nažerte jak v Taliansku, Nemecku, Anglicku no všade kam ste si ich nabrali všetky tie vygumované huby, mali ste ich pozabíjat jak tam došli, včil pozabíjajú oni vás!!!!

  3. Hey there! I could have sworn I’ve been to this website before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely delighted I found it and I’ll be bookmarking and checking back often!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *