Migranti v Taliansku okradli politika, ktorý vystupuje proti Salvinimu a je za otvorenie prístavov - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migranti v Taliansku okradli politika, ktorý vystupuje proti Salvinimu a je za otvorenie prístavov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Taliansky senátor a člen vládnej strany M5S (hnutia 5 hviezd) Gabriel Lanzi bol na hlavnej stanici v Ríme (Termini) olúpený gangom alžírskych utečencov, keď čakal na taxík. Okradli ho o iPad, laptop a dokumenty.

Krátko pred ním rovnakí utečenci olúpili sudcu, ktorý obedoval neďaleko stanice a ukradli mu časť dôverných dokumentov. Polícii sa našťastie podarilo 2 utečencov vzápätí dopadnúť a zachrániť ukradnuté veci a dokumenty, a obom obetiam ich vrátiť. Tretieho utečenca zatiaľ polícia stále hľadá.

Je to paradox, pretože hnutie 5 hviezd sa v rámci novej koaličnej vlády so socialistami rozhodlo znovu otvoriť talianske prístavy pre lode mimovládok, ktoré vozia z Afriky nelegálnych utečencov do Talianska.

Okolie rímskej hlavnej stanice sa v posledných rokoch preslávilo ako oblasť vysokej koncentrácie zločinnosti, páchanej predovšetkým ilegálnymi utečencami z Afriky a Ázie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *