Spoločnosť Zo sveta

Migranti v Nemecku dokázali vyrobiť stojan na bicykel. Médiá im gratulujú!

Migranti z Afriky nemajú príliš veľkú chuť pracovať v Európe. Vyhovuje im prebývať v táboroch alebo hoteloch, kde ich dočasne aj niekoľko rokov držia.

V týchto táboroch je o migrantov dobre postarané. Dostávajú zadarmo bývanie, jedlo, rôzne služby, zdravotnú starostlivosť a často krát vidíme utečencov s novými mobilnými telefónmi v rukách.

Liberálne médiá ale chcú vytvárať dojem, že migrantov v Európe potrebujeme aj ako pracovnú silu, kvôli tomu, že Európania ako spoločnosť starneme a potrebujeme mladú silu.

Nemecké noviny Thueringer-Allgemeine informovali o migrantoch, ktorí vyrábajú stojany na bicykle. Štyria muži a jedna žena dokázali vyrobiť stojan na bicykel a oslavujú to médiá,ako niečo neuveriteľné. To sme bez nich nevedeli vyrábať?

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj

11 Replies to “Migranti v Nemecku dokázali vyrobiť stojan na bicykel. Médiá im gratulujú!

  1. prečo by im mali gratulovať ? čierne huby patria k podradnej rase a je samozrejme aby nám bielym eurpanom slúžili !

  2. To komu chcú nakecať?!Treba narezať presne trubky,profilovú ocel,presne ich ohnúť do požadovaného tvaru a pozvárať.Neverím,že by toho boli schopný a majú aj zváračský kurz?:)))Asi to len nacápali na modro a ejha,stojan hotový hahaha vrchol inteligencie

    1. Ale o to nejde.Ide o tú chorú zvrátenú,kreténsku a potemkinovskú propagandu.To je horšie ako otázka,či sú schopní vyrobiť stojan na bicykle.

  3. Len prefarbili nejaký starý stojan.Pravdou je že u nich doma piati alebo šiesti robia to čo jeden Európan spraví ľavou rukou a to má ešte prst druhej ruky v zadku..Oni sa radšej vyvaľujú na slnku ako by robili , videl som dávno dokument o ich pracovitosti Turecké firmy v afrike radšej zamestnajú cudzincov z iných štátov a bielých lebo s domácimi by prerobili aj posledné gate.

  4. Každý neger, ktorý dokáže vyburcovať svoju mentálnu kapacitu do maxima, a natrieť farbou stojan na bicykel, je hotový naplniť svoje životné poslanie – vrátiť sa do Afriky a pomáhať ostatným, aby sa dostali na jeho úroveň, aby už nemuseli prichádzať do bielej Európy, a parazitovať na bielych ľuďoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *