Migranti útočia slzným plynom na Grékov, tí vytiahli obrovské ventilátory! (Video)

Grécky bezpečnostný personál v regióne Evros musí denne bojovať s migrantmi od chvíle, keď turecký prezident Recep Erdogan oznámil, že na konci februára už nebude brániť migrantom vo vstupe na územie Turecka do Európy.

Migranti proti nim často používajú zbrane vrátane zápalných Molotovových kokteilov, aj dymovnice a slzný plyn. Grécko obvinilo tureckú políciu z odpaľovania slzného plynu v snahe pomôcť migrantom pri nelegálnom prekročení hraníc.

Napriek tomuto násiliu zabránilo Grécko preniknúť do európskej schengenskej zóny v tejto poslednej kapitole krízy migrantov viac ako 42 tisícom migrantom.

Grécki strážnici hraníc musia byť vynaliezaví a proti migrantom použili obrovský ventilátor. Tento ventilátor namierili na migrantov a doslovne tak odfúkli slzný plyn a dym, ktorý vytvárajú migranti, aby mohli v chaose preniknúť do Európy. Obrovské ventilátory sú pripevnené na džípy a presúvajú sa podla potreby.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *