Zo sveta

Migranti útočia slzným plynom na Grékov, tí vytiahli obrovské ventilátory! (Video)

Grécky bezpečnostný personál v regióne Evros musí denne bojovať s migrantmi od chvíle, keď turecký prezident Recep Erdogan oznámil, že na konci februára už nebude brániť migrantom vo vstupe na územie Turecka do Európy.

Migranti proti nim často používajú zbrane vrátane zápalných Molotovových kokteilov, aj dymovnice a slzný plyn. Grécko obvinilo tureckú políciu z odpaľovania slzného plynu v snahe pomôcť migrantom pri nelegálnom prekročení hraníc.

Napriek tomuto násiliu zabránilo Grécko preniknúť do európskej schengenskej zóny v tejto poslednej kapitole krízy migrantov viac ako 42 tisícom migrantom.

Grécki strážnici hraníc musia byť vynaliezaví a proti migrantom použili obrovský ventilátor. Tento ventilátor namierili na migrantov a doslovne tak odfúkli slzný plyn a dym, ktorý vytvárajú migranti, aby mohli v chaose preniknúť do Európy. Obrovské ventilátory sú pripevnené na džípy a presúvajú sa podla potreby.

4 Replies to “Migranti útočia slzným plynom na Grékov, tí vytiahli obrovské ventilátory! (Video)

  1. Mali by na svoju bezpečnosť a obranu štátnej hranice použiť všetky dostupné prostriedky a to vrátane aj streľby, ak by neupustili od takéhoto konania po výzve!!! Najskôr do vzduchu a potom ak by to nezabralo aj do agresorov!!! Poriadok treba nastoliť!!! Toto už nie je žiadna sranda!!! Tu ide o život nás všetkých!!!

    1. Myslím, že treba spolupracovať viac so štátmi bývalej Varšavskej zmluvy. Stačilo by poslať na grécke hranice našich záložákov, ktorý slúžili u pohraničnej stráže, rovnako aj z býv. NDR.( pre „vzdelancov a ktivistov bývalá Nemecká demokratická republika, dnes im hovoria posmešne osi) Ak by sa držali toho, ako strážili naše hranice, myslím, že všetky organizované zájazdy z Turecka by im skončili pri prvom ataku na hranice. Na zneužívanie humanity treba len zabudnúť ma pravidlá, lebo n ie ten čo bránu svoje územie robí zle, ale práve ten, ktorý žiada o pomoc. Všetko má svoje hranice. Kto im doposiaľ skontroloval ich mobily, odkiaľ majú najlepšie oblečenie na túry, obuv? Humanita a ľudskosť nie je hlúposť.
      Švédi na to doplatili a verte mi, že viem o čom píšem. Tam je strach byť mimo domu v blízkosti arabských skupín. Boli humánni v roku 1973, keď sa slušne zachovali voči utečencom z Chile po zvrhnutí Salvadore Allendeho a teraz majú „radosť“ zo šibalstva Merjkel néni a slniečkárov.

  2. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates. I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this. Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *