Zo sveta

Migranti odmietajú jesť špagety a hovädzie mäso: „Nechutí nám to! Chceme, čo si zaslúžime!“

Talianska televízia natočila reportáž s migrantmi, ktorí sú veľmi nespokojní.

Títo migranti údajne utekajú pred strašidelnou vojnou s potokmi krvi, svištiacimi strelami a vybuchujúcimi granátmi. Teraz keď už sú v Európe sa sťažujú, že musia jesť pečivo, ktoré ale nie je chlieb, na ktorý boli zvyknutí.

Vadia im aj špagety s paradajkovou omáčkou či hovädzie mäso. Taliani im nakúpili nové oblečenie, ale všetko predajú a potom klamú, že nič nemajú.

„Celé dni vysedávame na lavičkách na námestí. Nemáme čo robiť!“ sťažuje sa migrant.

Ďalší sa hnevá, že si zaslúžia čo im patrí. Nikto ale nevie, čo to je, pretože dostali bývanie, jedlo aj oblečenie zadarmo a ešte k tomu dostávajú vreckové od štátu. Stále im je to však málo a sú nešťastní.

13 Replies to “Migranti odmietajú jesť špagety a hovädzie mäso: „Nechutí nám to! Chceme, čo si zaslúžime!“

 1. „Podaj niekomu prst a schmatne ti celú ruku.“
  Keď sa im nepáči, nech tiahnu odkiaľ prišli ! …
  Toto sú ekonomickí migranti, ktorí prišli vyciciavať sociálny systém krajín, ktoré ich prijali…
  Ľudia, utekajúci pred vojnou, sa chovajú inak – sú vďační za každú pomoc.

  1. Súhlasím. Ak utekajú pred vojnou, tak by mali byť vďační za to čo dostanú a nie
   ešte si klásť podmienky, alebo nech sa vrátia odkiaľ prišli.

 2. Vazeni,ste migranti?tak jedzte co vam daju a ked vam to nechuti nech sa paci,celom vzad do svojej krajiny.Alebo chcete bravcovinu??lebo ine nemame.

 3. Naložiť do lodí a nazad odkiaľ prišli.toto čo na byť?veď nás tu zožerú ako kobylky,nedáme si s nimi rady.kto toto spáchal by si zaslúžil guľku dohlavy

 4. Měli by skutečně dostat to, co si zaslouží. Vzít klacek a mlátit je po celou cestu do zemí, odkud vylezli. Zaslouží si to, po čem pes kvičí.

 5. Bondžorna, Vaša chyba. Čo ste si tam navozili, to si tam mojkajte. Pokiaľ to nezvládate, tak bičom to hnať cez pol sveta, inak zaniknete ako tie špagety na obed.

 6. Začněte myslet.
  Blížíme se k prelidneni planety. Bude plná zoufalých davů, pidicich se po vodě a ,jidlu. Jaky dav je manipulovatelný? Odpovezte si sami. Proto bílí musi byt rozředéni co nejvíc.

 7. Začněte myslet.
  Blížíme se k prelidneni planety. Bude plná zoufalých davů, pidicich se po vodě a ,jidlu. Jaky dav je manipulovatelný? Odpovezte si sami. Proto bílí musi byt rozředéni co nejvíc.

 8. Ja som za to,aby tí čo mali kolónie sa pekne postarali,žiaľ dobieha ich -ich vlastná minulosť.Nie som rasista!Ale nemôžem súhlasiť s riešením,aby dostali občianstvo!To nie je dar!Všetko zadarmo!?Vreckové viac,než žena za odretých 46 rokov????/750-350/ To je hanba!!!!Vie to p.MACRON či.p.MERKELOVÁ?Nie som prorok,ale mám obavy.že ak EÚ bude toto riešiť tak ako rieši vzniknu!!! občianské nepokoje,buď dostanú TÍ čo tu dreli toľko čo tu nepreložili slamku,alebo tu vznikne obrovská nenávisť.Oni neuznávajú naše hodnoty.naše vierovyznanie,naše tradície, ako tu chcú žiť v mieri?Či chceme,alebo NIE Islam je na pochode a vnucuje nám ON svoje hodnoty. Ludia POZOR!Treba bdieť!!!!

 9. Chudáci. Nechápem prečo nejdú domov, keď im je tak zle 🤣🤣🤣. Zaujímalo by ma koľko dostávajú vreckové? Asi za mesiac viac ako väčšina ľudí na Slovensku ma výplatu 😡😡😡

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *