Migranti Nemecku nakoniec nepomohli rozhýbať ekonomiku. Nemecko však investuje do Rusku v miliardách

Migranti z Afriky a blízkeho východu mali pomôcť nemeckej ekonomike. Tá však vďaka migrantom nezačala rásť, tak, ako si predstavovali.

Problém je aj v samotných migrantoch, ktorí odmietajú pracovať, učiť sa nemecký jazyk a začleniť sa do spoločnosti. Tvoria skôr vlastné skupiny s vlastnými pravidlami a nerešpektujú tie nemecké.

Na druhej strane nemeckí podnikatelia investujú vo veľkom do Ruska, kde investovali už niekoľko miliárd eur, a ďalej v tom pokračujú aj pod hrozbami sankcii, ktoré EÚ nútia Spojené Štáty Americké.

Nemecko však kvôli starnúcej populácii stále potrebuje obrovský počet migrantov prijať. Namiesto podpori mladých rodín v EÚ, sa však Brusel snaží byť solidárni k migrantom z Afriky, a snaží sa im tu vytvoriť podmienky pre život a založenie si rodiny.

Otázkou ostáva, či takíto ľudia dokážu pracovať v Eúrope, a pomôžu obyvateľom kontinentu s ekonomikou. Zatiaľ však vidíme, aké dôsledky má migrácia a je to pre krajiny EÚ, skôr stratové a nebezpečné z hľadiska bezpečnosti v krajinách, kde obyvatelia krajín tretieho svete nevedie žiť spoločne s Európanmi.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *