Migranti musia žiť v zašpinených zvieracích maštaliach a hladní na lodi

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Migranti, ktorí sú držaní v zašpinených zvieracích maštaliach na palube lode určenej na prepravu hospodárskych zvierat, ochoreli a dochádza im jedlo, varoval kapitán lode, ktorá ich zachránila.

Kapitán MV Talia Mohammad Shaaban v úprimnej výzve vyzval „humanitárnu pomoc“ zo strany inštitúcií EÚ, Talianska alebo Malty k pomoci migrantom.

Video nasnímané kapitánom ukazuje migrantov, ktorí sedia v stajniach lodi, vyzerajú slabo a choro.

„Nemáme žiadne ďalšie zásoby pre jedlo, starostlivosť alebo vodu. Všetci sú veľmi unavení. Potrebujeme pomôcť vystúpiť z týchto ľudí. Zostávajú v stajniach, toto miesto je určené pre zvieratá, „povedal kapitán.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *