Spoločnosť Zo sveta

Migranti hľadali lepší život vo Francúzsku, kamión ich ale priviezol na Ukrajinu

Ukrajinské médiá informovali o tom, že dvaja občania Bangladéša, ktorí chceli nelegálne vstúpiť do Srbska a potom ísť do Francúzska, boli zatknutí na ukrajinských hraniciach.

Dvaja nelegálni prisťahovalci sa chceli dostať do Francúzska v prívese kamiónu, ale boli celkom prekvapení a zmätení, keď namiesto „bonjour“ počuli „привiтання“ služby pohraničnej stráže Ukrajiny.

Podľa ukrajinských bezpečnostných úradníkov bol na kontrolnom stanovišti Djakovo v Zakarpatskej oblasti zastavený nákladný automobil s cudzími ŠPZ, vodičom bol občan Srbska. Počas inšpekcie si pohraničná stráž všimla, že je poškodený stan prívesu.

Pri obhliadke boli nájdení dvaja cestujúci, ktorí priznali, že sú občanmi Bangladéša a chcú sa dostať do Srbska v prívese, aby sa odtiaľ mohli presťahovať do Francúzska.

Bola zahájená kontrola všetkých okolností, po ktorých sa budú migranti spovedať z pokusu o nelegálne prekročenie hranice, a potom budú prevezení rumunskými orgánmi.

Video s migranti, ktorí ostali veľmi sklamaní

One Reply to “Migranti hľadali lepší život vo Francúzsku, kamión ich ale priviezol na Ukrajinu”

  1. Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *