Zo sveta

Migranti dostali poukazy na dovolenku na pláži a okradli tam turistov

Skupina migrantov, ktorí použili „poukazy na dovolenku“ od vlády, aby cestovali na pláž v meste Alassion (Taliansko), tam boli zatknutí políciou pre olúpenie turistov.

Sedem migrantov vo veku od 18 do 22 rokov pôvodom zo Severnej Afriky a z Pobrežia Slonoviny sa údajne zameriavali na deti. Tým kradli mobily, peniaze a kreditné karty. Gang údajne žije v Turíne a do morského letoviska pricestoval za peniaze, ktoré im vláda poskytla, aby si tiež užili dovolenku.

Podľa polície mnohí z migrantov už majú kriminálnu históriu vrátane lúpežných prepadnutí. Vyšetrovatelia hovoria, že gang svoje obete prepadával kopnutím do brucha, potom ich zbili a olúpili. Polícia ukradnuté veci našla v hotelovej izbe migrantov, hlási Il Giornale.

Podľa novín najmenej štyri z obetí kvôli svojim zraneniam podstúpili nemocničnú liečbu.

Polícia už potvrdila, že gang stojí za tromi lúpežami. V súčasnosti vyšetrujú možné spojenie týchto migrantov s ďalšími krádežami v tejto oblasti.

Zločinnosť migrantov je v mnohých častiach Talianska naďalej veľký problém. Správa z roku 2018 tvrdila, že až každý tretí zločin je za účasti podozrivých zahraničného pôvodu, aj keď populácie migrantov v Taliansku dosahuje len ôsmich percent celkového obyvateľstva.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *