Migrant zo Sýrie zmasakroval v Nemecku muža mečom. Umierať oca videla aj jeho malá dcéra - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant zo Sýrie zmasakroval v Nemecku muža mečom. Umierať oca videla aj jeho malá dcéra

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Krvavé divadlo sa naskytlo ľuďom v nemeckom meste Stuttgart, ktorí si vychutnávali teplý letný večer na balkónoch. To, čo prišlo potom, asi nikto z nich nečakal.

Najprv na ulici sledovali hlasnú hádku dvoch mužov a jeden (Sýrčan Mohammed) z nich začal toho druhého bodať zbraňou, ktorú svedkovia popísali ako mačetu.

Hovorca stuttgartskej polície však neskôr povedal, že išlo o zbraň najviac podobnú meču. Aj pre rýchly príjazd záchranárov obeť zraneniam podľahla. Páchateľ sa snažil utiecť peši a na bicykli.

Podla prvých správ, ktoré neskôr potvrdila aj polícia má ísť o 28 ročného muža zo Sýrie Issa Mohammeda, ktorý do Nemecka prišiel v roku 2015 a so svojou obeťou sa poznali. Bývali na tej istej ulici a zavraždeným je 36 ročný Nemec Wilhelm L. kazašského pôvodu.

https://www.youtube.com/watch?v=B-eRsFbzze0

Celý útok na svojho oca videla aj jeho 9 ročná dcéra. Vrah, ktorého polícia chytila aj pomocou vrtuľníku niekoľko hodín po útoku je úradom známy kvôli opakovanej trestnej činnosti.

https://twitter.com/trutzblut/status/1156740193883426816

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *