Migrant zhodil nemeckú mamičku pod vlak, lebo mal chuť vraždiť - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant zhodil nemeckú mamičku pod vlak, lebo mal chuť vraždiť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V sobotu ráno sa stala v stanici Voerde v Severnom Porýní-Vestfálsku otrasná vražda, kedy kosovsko-albánsky migrant zabil pre neho úplne neznámu ženu preto, že mal “chuť zabíjať”.

34-ročná žena Anja N., matka 13-ročnej dcéry, zomrela pod kolesami prichádzajúceho vlaku potom, čo ju Kosovsko-Albánsky migrant, 28-ročný Jackson B., zhodil do koľajiska.

Migrant, ktorý vraždil býva v mestečku Brünen a susedia s ním nemajú dobré skúsenosti. “Často stojí polonahý v okne a nadáva. Ak vyjde pred dom je to ešte horšie, to si nedovolíme vziať von ani deti” povedal jeden zo susedov.

Podľa miestnych mal Albánec minulý marec dokonca obsadiť dom dvoch dôchodcov a potom sa im vyhrážať. Dodajme, že práve v Kosove dochádzalo zo strany tamojších Albáncov k nelegálnemu obsadzovaniu domov srbského obyvateľstva, na čo upozornil český dokument Ukradnuté Kosovo.

Kosovskí-Albánci už majú svoj vlastný štát, okrem iného aj vďaka Nemecku, to im však nebráni v ilegálnej migrácii na území Európskej únie.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *