Migrant zhodil nemeckú mamičku pod vlak, lebo mal chuť vraždiť

V sobotu ráno sa stala v stanici Voerde v Severnom Porýní-Vestfálsku otrasná vražda, kedy kosovsko-albánsky migrant zabil pre neho úplne neznámu ženu preto, že mal “chuť zabíjať”.

34-ročná žena Anja N., matka 13-ročnej dcéry, zomrela pod kolesami prichádzajúceho vlaku potom, čo ju Kosovsko-Albánsky migrant, 28-ročný Jackson B., zhodil do koľajiska.

Migrant, ktorý vraždil býva v mestečku Brünen a susedia s ním nemajú dobré skúsenosti. “Často stojí polonahý v okne a nadáva. Ak vyjde pred dom je to ešte horšie, to si nedovolíme vziať von ani deti” povedal jeden zo susedov.

Podľa miestnych mal Albánec minulý marec dokonca obsadiť dom dvoch dôchodcov a potom sa im vyhrážať. Dodajme, že práve v Kosove dochádzalo zo strany tamojších Albáncov k nelegálnemu obsadzovaniu domov srbského obyvateľstva, na čo upozornil český dokument Ukradnuté Kosovo.

Kosovskí-Albánci už majú svoj vlastný štát, okrem iného aj vďaka Nemecku, to im však nebráni v ilegálnej migrácii na území Európskej únie.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

zdroj

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *