Migrant v Taliansku si nakúpil bez platenia: "Som migrant, ja platiť nemusím" odpovedal predavačke - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant v Taliansku si nakúpil bez platenia: “Som migrant, ja platiť nemusím” odpovedal predavačke

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovák žijúci v Taliansku Luboš Hrica na svojom profile prišiel opäť so šokujúcou správou.

Správanie migrantov z Afriky v Taliansku je alarmujúce. Odmietajú pracovať a čokoľvek zaplatiť či dodržiavať zákony.

29 ročný migrant z Gambie vydesil pokladníčky vetou “Som utečenec a ja vám nemusím nič platiť”. Pokladničky ho totiž prichytili ako vychádzal z predajne s nákupným košíkom plným tovaru. 29 ročnému Afričanovi, ktorého pravdepodobne priviezla niektorá z mimovládnych lodí do Európy bol pred rokom zamietnutý azyl a podpísaný vyhosťovací dokument, podľa ktorého mal opustiť Taliansko najneskôr do 30 dní.

V supermarkete bol zastavený ochrankou proti ktorej kládol odpor do vtedy, pokiaľ neprišla polícia, proti ktorej možno aj z dôvodu aby ho zatkli naďalej kládol odpor. Je obvinený z krádeže a útoku na verejného činiteľa.

“To je tak, keď podobní ľudia ako Carola (kapitánka mimovládnej lode, ktorá vozí nelegálne migrantov z Afriky do Európy) majú pravdepodobne pocit, že chudobným ľuďom s inou farbou pleti treba pomáhať za každú cenu, lebo my Európania sme proste to najväčšie zlo sveta. Do kotŕb im natlačia, že v Európe sa o nich postarajú, dajú ubytovanie, nejaké vreckové a keď si budú chcieť privyrobiť bez povolenia na prácu, tak im nikto nebráni predávať školákom “šumienky” v parkoch, pokiaľ ich neprichytí polícia, ktorá ich aj tak pustí na slobodu. Prečo? Lebo medveď a oni možno nevedeli, že v podaktorých štátoch EU je to zločin.” píše Ľuboš Hrica.


“Keď ten azyl ale nedostanú, musia prežiť. Je im jedno ako. Prachy na listok nemajú, vrátiť sa do krajiny, v ktorej možno páchali podobné, alebo ešte horšie trestné činy sa im neoplatí, pretože to isté môžu robiť aj tu, a vo väzniciach, v ktorých 35% tvorí ich “bratstvo” si medzičasom po raňajkách, po obede alebo po večeri zahrajú ping pong stále na úkor nás daňových poplatníkov. Naviac sa môžu oháňať tým, že ich nikto nemá rád nielen pre brčkavé vlasy pripomínajúce zvlhnutý popcorn, ale aj preto lebo ich tí zlí Európania 100 rokov dozadu kolonizovali a vykorisťovali, takže všetko čo si nájdu v regáloch je vlastne ich. Toto si ale tieto sfetované mozgy, v dectve s dredami a v pokročilom veku s neurologickými chorobami alebo inou topánkou na nohe, ktorí sa hrajú na záchrancov sveta neuvedomujú, pretože spätné mimovládne lode smer Afrika neexistujú, lebo na cestu späť títo utečenci už prachy nemajú…” uzavrel svoj status Hrica.

A tu máme ďalšieho afrického migranta v Taliansku, ktorý sa zadarmo vyváža vlakmi a odmieta platiť, aj keď má peniaze. Od revízorky chce radšej pokutu na papieri, ktorú nikdy nezaplatí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *